Tatuaż wodny, dla kogo? – kilka rad

Czy kojarzycie Zombie Boya, Kanadyjczyka z tatuażami? Zagrał w teledysku, chodził po wybiegu… Jest dowodem na to, iż tatuaże zagościły na stałe do show biznesu. Na dzień dzisiejszy swoje ciała tatuuje większość gwiazd i mimo, że nie wszystkie się z tym afiszują trudno odszukać celebrytę bez tatuażu.

Cóż, nie zawsze jest to malunek w dobrym stylu.

Wedle Ciebie publikowany materiał jest niesłychanie ciekawy? Jeśli tak, to kliknij także na pomocne wskazówki (http://novamedis.pl/), które posiadają podobnie atrakcyjne tematy.

Melanie Griffith, która zdecydowała się na imię ukochanego mężczyzny Antonio Banderasa w nieco mało gustownym sercu, przez lata wygrywała konkursy na najbrzydszy tatuaż. Historię tatuaży znanej żony Radosława Majdana również wszyscy znamy… Czy warto więc tatuować ciało na całe życie?

własnoręcznie robiony szalik
Autor: julie corsi
Źródło: http://www.flickr.com

Mimo, że osób z tatuażami w obecnych czasach możemy zaobserwować sporo – dobrze zastanówmy się nad ukłuciem, gdyż motyw na ciele tak prędko nie zniknie. Jeśli więc chcemy mieć tatuaż, który zaakcentuje nasz charakter, na początek postawmy na tatuaż nietrwały. A wiedzmy, iż nowoczesne tatuaże nie przypominają kalkomanii z lat 90-tych. To czasami dzieła sztuki.

Zachwyciły nas już w ubiegłym sezonie letnim. Metaliczne tatuaże na wodę, które mogą przetrwać nawet do paru dni! Hit na punkcie którego oszalał cały świat. Uwodzicielsko mienią się w słońcu, zaznaczając opalone ciało. Bransoletki na nogę, nadgarstek, oryginalne łańcuszki na szyję oraz subtelne ozdoby na palce – zależnie od inwencji, ozdobić jest nam dane każdy fragment ciała.ciąg dalszy kapsuły spa kapsuły spaWszędzie i o każdej porze roku wyglądają się nieziemsko! Nakleja się je prosto, że właściwie nie jest wymagana instrukcja obsługi. Musimy tylko przyłożyć wzór do skóry i namoczyć mokrą ściereczką. Lekko przytrzymać i po chwili jest już gotowy! Dowiedz się więcej .

Nie tylko tatuażem (zwłaszcza trwałym) jesteśmy w stanie podkreślić swoją osobowość. To może być ubiór, fryzura, a nawet akcesoria takie jak buty, chusty czy szaliki damskie. Posiadają tę przewagę nad tatuażami, że możemy je zmieniać codziennie, zależnie od panującej mody i nastroju. Zwykle odczuwamy większą potrzebę ich noszenia, kiedy nadchodzą chłodne dni. Dobrze jednak pamiętać, że te wyjątkowo zmysłowe dodatki świetnie sprawdzają się również w ciepłych miesiącach.