Biżuteria z sutaszu hitem sezonu

Od kilku miesięcy popularność zyskuje biżuteria tworzona ręcznie. Mamy jej tak dużo rodzajów, że zdecydowanie jest w czym wybierać. To bez znaczenia czy lubimy ozdoby w klimacie orientalnym, hippisowskim albo być może niezwykle eleganckie akcesoria, na pewno wyszukamy coś w sam raz dla nas. Szczególne zainteresowanie ostatnimi czasy budzą ozdoby, w których wykorzystuje się sutasz.

To pojęcie dość nowe. Sutasz to w konkretny sposób zapleciony warkocz nici, najczęściej jedwabnych. Wykorzystywany jest do ozdabiania ubrań, ale także biżuterii. Wymaga naturalnie pewnych umiejętności. To ważne, aby każdy produkt wyglądał estetycznie i schludnie. Odstające, wystrzępione nitki, to nie to czego oczekujemy.

Biżuteria Diva - bransolety
Autor: Diva
Źródło: Diva

Aby sprawdzić, jaką popularność zyskały te wyroby wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową najprostsze hasło „biżuteria sutasz”. Wyszukamy mnóstwo sklepów i stron artystów sprzedających takiego rodzaju akcesoria. Ceny tego typu biżuterii kształtują się na poziomie cen każdej innej biżuterii wykonywanej ręcznie. To jasne – tego rodzaju rękodzieło nie jest tanie, bo wymaga ogromu pracy i czasu. Jeśli jednak chcielibyśmy mieć w naszej skrzyneczce z biżuterią coś pięknego i wyjątkowego to biżuteria z sutaszu jest dla nas. Ciekawa oferta: link.

Naturalnie, zazwyczaj nie są to tylko sploty nitek. Do wykonania wisiorów, bransoletek, kolii czy kolczyków używa się także kamieni szlachetnych, akrylowych, szkiełek, korali, metali i innych materiałów zwykle dodawanych do biżuterii.

Warto poszukać czegoś pasującego. Jesli wiemy jaki element ozdobny pragniemy zakupić warto w sieci szukać konkretnie wpisując na przykład hasło „kolczyki sutasz”. Jeżeli chodzi o kolczyki właśnie ich ogromną zaletą jest to, że są lżejsze niż inne zrobione z metalu. Dzięki temu te z sutaszu mogą być większe, bardziej ozdobne niż wykonane z innych materiałów. Więcej na temat biżuterii: sprawdź to.

biżuteria
Autor: diva
Źródło: diva

Podobnie jest, jeżeli chodzi o bransoletki. Są piękne, możemy je dobrze dobrać do stroju. Doskonale podkreślają i ozdabiają proste stroje, zwracają uwagę i przyciągają wzrok. Jeżeli chcemy odszukać coś pasującego do nas wyszukajmy w internecie na przykład „bransoletki sutasz”, a z pewnością wynajdziemy ogrom pięknych akcesoriów.

Warto uzupełniać strój biżuterią. Można takim sposobem pokazać nasz charakter i wspaniale uzupełnić nawet prosty strój.