Buty – co aktualnie mają do zaproponowania swoim klientom producenci?

Trendy w modzie zmieniają się niezwykle szybko. Jeżeli jednak chodzi o kobiecie obuwie, są jedne, które przedstawicielki płci pięknej noszą chętnie niezależnie od obowiązujących w danym momencie trendów. Chodzi w tym wypadku rzecz jasna o szpilki. Każda ceniąca elegancję kobieta znajdzie w swojej szafie co najmniej jedną parę szpilek. Ich bardzo wysoki obcas wydłuża optycznie nogi, za sprawą tych butów cała sylwetka wydaje się bardziej smukła.

czerwone szpilki
Źródło: pixabay.com

Wśród najróżniejszych kolorów szpilek jeszcze nie tak dawno za najbardziej awangardowe postrzegane były czerwone szpilki. Na chwilę obecną coraz więcej przedstawicielek płci pięknej wkłada czerwone szpilki – , nie tylko do sukni wieczorowych, ale także do codziennego ubioru. Odkąd po raz pierwszy na wybiegach mody zastosowane zostały szpilki mające czerwony kolor, kobiety zwariowały na ich punkcie. Co najmniej jedną parę szpilek w tym kolorze posiada każda elegancka przedstawicielka płci pięknej. Nie można ukryć, że szpilki , które mają czerwony kolor zaliczane są do niezwykle odważnych, jednak nie pasują do bardzo krótkich spódnic czy sukienek. W połączeniu z taką długością prezentują się kiczowato. Raczej niezbyt dobrze prezentują się również z sukienkami i spódnicami o długości do kostek, tego rodzaju długość ukryje buty , a wtedy cały urok czerwonych szpilek zniknie. Rewelacyjnie prezentują się założone do tradycyjnych dżinsów. Są kobiety, którym silnie zależy na tym, aby ich buty były przede wszystkim komfortowe. Te kobiety z pewnością więc chętnie zdecydują się na niezwykle modne w tym sezonie workery. Projektując workery, projektanci butów zainspirowali się naprawdę wygodnymi butami dla miłośników górskich wypraw i butami wykonanymi w stylu militarnym. W konsekwencji powstały naprawdę wygodne, aczkolwiek nieco masywne buty wyróżniające się sztywną podeszwą. Buty świetnie sprawdzą się w przeróżnych sytuacjach.

workery
Autor: Leen Peeters
Źródło: http://www.flickr.com

Idealnie sprawdzą się podczas spaceru, w szkole, w pracy a nawet na nie trwającej zbyt długo wycieczce. A to za sprawą tego, że sklepy proponują najróżniejsze modele: na wysokim, średnim bądź niskim obcasie. Każda panie kupi też modele bardziej ozdobne. W charakterze ozdób wykorzystano najróżniejsze sprzączki, łańcuszki, dżety oraz ćwieki. Oprócz tego znaleźć można w sklepie workery (workery czarne) wsuwane, sznurowane lub zapinane na suwak. Sprzedawane są także workery dla panów. Panowie również znajdą bez trudu model dla siebie idealny. Trzeba tylko tylko odwiedzić kilka sklepów, a perfekcyjne workery w końcu się trafią.