Ciekawa możliwość dla jeansów albo spodni w kant

Czy nie masz teraz dosyć chodzenia każdego dnia w jeansach? Tak, są świetne na wiele sposobności, lecz latem mogą powodować pewny dyskomfort, gdyż nie zaliczają się do spodni przewiewnych.
Przeto być może zainteresuje Ciebie ich alternatywa, tak zwane spodnie chinosy.

chinosy

Autor: Jan Kraus
Źródło: http://www.flickr.com
dodatki

Autor: Clare Hocter
Źródło: http://www.flickr.com

wakacje

Autor: Instituto Cervantes de Tokio
Źródło: http://www.flickr.com
Obecne na rynku mogą być odmiany damskie i chłopięce. Spodnie chinosy posiadają ciekawą przeszłość, gdyż zostały zaprojektowane dla północnoamerykańskich żołnierzy walczących z Hiszpanią o Filipiny. Zwierzchnictwo musiało wyekwipować swych żołnierzy m.in. w nieciężkie, przewiewne niezwykle odporne, lecz też dobrze ochraniające przed upalnym klimatem odzienie. Spodnie chinosy tutaj o chinosach mogą być niezwykle wytrzymałe, wykonane z bawełny a ich nazwa wywodzi się z Chin, w których były produkowane. Współcześnie chinosy są idealną opcją dla dżinsów czy eleganckich spodni z kantem. Proponowane mogą być w przeróżnych barwach, między innymi czerwonym, żółtym, białym, czarnym czy błękitnym.
Biorąc to wszystko pod uwzględnienie nie zrobisz najmniejszej nieprawidłowości, jeżeli na jakiekolwiek gwiazdkowe czy imieninowe przyjęcie założysz spodnie chinosy a na własnych ramionach będzie leżała np. sportowa granatowa marynarka (noor.pl/pl/page/7/kolekcja/5/Marynarka%20granatowa) – przeniesiony tutaj. Zależnie od stylizacji, takowy zestaw może nabrać sportowego albo eleganckiego fasonu. Wielokrotnie w skład surowców używanych do szycia marynarki wchodzi bawełna, jaka sprawia, iż granatowa marynarka (długie marynarki damskie) jest bardzo wygodna również w noszeniu jak oraz w dotyku.

Nadplanowym materiałem znajdującym zastosowanie w szyciu takiej granatowej marynarki jest elastyna, której zawdzięcza większą jak podsuwa to określenie elastyczność kompletnej granatowej marynarki.