Dostępne zabiegi chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej – zgłębiamy temat.

Jeszcze jakiś czas temu operacje poprawiające urodę były skrupulatnie ukrywane, otoczone atmosferą tajemnicy i zdobywały popularność głównie pośród osób pokazujących się publicznie w mediach.

wejdź

Autor: KoiQuestion
Źródło: http://www.flickr.com
Osoby te wyjeżdżały na miesiąc czy dwa pod pretekstem „leczenia w prywatnej klinice” albo uzasadnionego czasowego wycofania się z życia medialnego, a wracały z poprawionym biustem albo skorygowanym nosem. Teraz usługi z zakresu medycyny estetycznej nie generują już takich emocji i sensacji jak dawniej. Wręcz przeciwnie – zostały zaakceptowane przez ludzi i są uważane za skuteczny broń w walce z niedoskonałościami ciała i kompleksami, a nie jako widzimisię bogaczy.

”Słupki” prezentują pogląd, że operacje z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej cieszą się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem.

Jeśli musisz bezzwłocznie znaleźć zbliżone teksty dotyczące tego zagadnienia, zobacz dodatkowe info (https://nukleomed.pl/scyntygrafia-dynamiczna-nerek/) na innej tego rodzaju witrynie.

Udają się na nie zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Najczęściej dokonywanym zabiegiem jest powiększanie biustu. Wprawdzie to zabieg wyłącznie dla kobiet, ale panowie też korygują co nieco w obrębie klatki piersiowej, odsysając zbędny tłuszcz z piersi. Jeżeli już mowa o odsysaniu – poddają się mu również kobiety, a od kiedy anestezjolog nie towarzyszy przy zabiegu, popularność zwiększyła się jeszcze bardziej. Liposukcja jest obecnie robiona w taki sposób, że całkiem szybko po zabiegu można opuścić gabinet lekarza. Następnym popularnym zabiegiem jest korekta nosa. Wyprostowanie, skrócenie lub zmniejszenie nosa, usunięcie garbu czy zredukowanie dziurek to stosunkowo popularne działania poprawiające urodę. Temu zabiegowi poddają się zarówno panie, jak i panowie. Podobnie, jak liftingowi, który odpowiada za wygładzenie twarzy i szyi. Jednakże pomimo iż temat jest już dość popularny, mówimy tu o zabiegach chirurgicznych, a poprawę urody może zagwarantować nam zabieg medycyny estetycznej, jak ostrzykiwanie toksyną botulinową, modelowanie nosa kwasem hialuronowym lub mikrodermabrazja.

medycyna estetyczna

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Jeśli myślimy o zabiegu chirurgii plastycznej, wyszukajmy lekarza, który zyskał dobre opinie i budzi nasze zaufanie. Na początku umówmy się tylko na konsultację, aby uzyskać poradę i utwierdzić się w przekonaniu, że dobrze wybraliśmy i że jesteśmy przekonani o konieczności wykonania zabiegu. Możliwe, że okaże się, że zamiast operacji wystarczy bezpieczniejsze modelowanie nosa kwasem hialuronowym, a rezultat będzie niemal identyczny?