Endermologia oraz mikrodermabrazja – nowoczesne i wydajne zabiegi medycyny estetycznej

Endermologia oraz mikrodermabrazja to nowomodne i niezmiernie skuteczne zabiegi upiększające medycyny estetycznej. Obecnie medycyna estetyczna osiąga coraz większe zainteresowanie oraz coraz większą popularność wśród ludzi, bo proponuje efektywne metody upiększające, perfekcyjnie wpływające na zdrowie, ciało bądź także cerę.

Dziewczyna
Autor: anka nevasilyeva
Źródło: http://www.flickr.com
Endermologia (link do www) jest to zabieg, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród kobiet. Jest to oryginalny i bardzo nowoczesny sposób na usuwanie cellulitu za pomocą podciśnienia, jaki skutecznie oddziałuje na tkankę tłuszczową. Podczas tego zabiegu wykonuje się też dokładny i drobiazgowy masaż mechaniczny, jaki też wspomaga likwidowanie cellulitu. Dzisiaj dużo kobiet boryka się z kłopotem cellulitu i szuka skutecznych metod na pozbycie się go. Na nieszczęście głęboki cellulit nie zawsze łatwo przemóc, w związku z tym też zabieg komora hiperbaryczna Żywiec endermologii jest dzisiaj zalecany jako jeden z najbardziej wydajnych. Już po kilku sesjach da się ujrzeć dużą różnicę.

Z kolei mikrodermabrazja jest to zabieg kosmetyczny, jaki polega na ścieraniu warstw naskórka przy pomocy specjalnego urządzenia. Jest to jeden z najczęściej stosowanych zabiegów w salonach kosmetycznych. Fenomenalnie wpływa na poprawę stanu cery, sprawia, iż jest ona lepsza a zarazem piękniejsza. Zabieg (czytaj dalej) ten jest wykonywany niezmiernie skrupulatnie i szczegółowo, współcześnie możemy też wyszczególnić rozliczne typy mikrodermabrazji, przykładowo mikrodermabrazję diamentową. Są one dobierane w zależności od rodzaju cery oraz oczekiwań Klienta.

Mikrodermabrazja przynosi istotnie doskonałe wyniki i wspaniałe rezultaty, odmładza cerę, pobudza złuszczanie zrogowaciałego naskórka, powoduje, że cera staje się niezwyklej promienna a także gładsza. Zabieg ten szczególnie jest polecany osobom, których cera jest zszarzała i cechuje się nierównym kolorytem, mikrodermabrazja świetnie wygładza także zmarszczki. Jeżeli więc chcesz zadbać o swoją cerę i pokaźnie ulepszyć jej stan, a przy tym skorzystać z bezinwazyjnego oraz całkowicie bezpiecznego zabiegu pielęgnacyjnego, to warto zdecydować się tylko na mikrodermabrazję.