Fitness w stolicy Wielkopolski dla każdego.

Sieć klubów fitness w Poznaniu powstała z miłości do ruchu. Prosperują od 2006 roku. Podstawowym celem jest pokazanie innym jak istotna dla zdrowia jest sprawność fizyczna. Wysiłek fizyczny ma wielki wpływ na samopoczucie. W klubach fintess w Poznaniu oprócz kompetentnego podejścia do treningu, propaguje się również zdrowym lifestylem i umiejętnością cieszenia się ruchem.

Trening

Autor: marshel
Źródło: http://www.sxc.hu
By pomóc zrealizować ten stan i cele treningowe zrodziła się sieć nowoczesnych klubów fitness w Poznaniu. Każdy z nich posiada siłownię wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt, przestronne, klimatyzowane i wygodne sale do zajęć grupowych. W szatniach można zrelaksować się zażywając kąpieli w saunie tureckiej.

W klubach fitness w Poznaniu są możliwe różne kategorie zajęć. Wzmacnianie – to typ zajęć fitness poznań bazujących na wyselekcjonowanych zestawach ćwiczeń, mających na celu kształtowanie sylwetki poprzez wzmacnianie odpowiednich mięśni. Za sprawą zróżnicowaniu zajęć każdy z uczestników może dobrać stosowne dla siebie ćwiczenia, które pozwolą osiągnąć założone cele treningowe.

Power to zajęcia o wzmożonej intensywności. Wykonuje się tam niecoszybsze zmiany ćwiczeń, pozycji a także więcej ćwiczeń dynamicznych, skoków jak również elementów interwałowych. W czasie tych zajęć męczysz się więcej aniżeli na normalnych zajęciach wzmacniających oraz spalasz więcej kalorii. Choreo to zajęcia z choreografii o średniej intensywności, ukierunkowane na spalanie tłuszczu oraz na polepszenie aktywności fizycznej W czasie zajęć choreografii, instruktor wprowadza etapami kolejne części układu, które kończą się tak zwanym finałem. Lekcje rozwijają pamięć ruchową oraz ulepszają koordynację. Ćwiczenia Body and Mind to spokojne ćwiczenia, które uczą balansu nad własnym ciałem oraz prawidłowego oddechu. Zajęcia te określane są mianem psychofizycznej aktywności. Poprzez wzmacnianie ciała oraz pracy nad każdą jego częścią, a także naukę poprawnego oddechu są bardzo wydajną formą zajęć ruchowych, która przynosi ogromne plusy dla organizmu.

Dodatkowo kluby fitness w Poznaniu oferują zajęcia dla młodych matek i seniorówĆwiczenia dla matek, przeznaczone są dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas podczas ciąży jak i po porodzie ze swoimi maluszkami.Za sprawą tym zajęciom każda mama może aktywnie przygotować się do porodu oraz szybko wrócić do formy po porodzie.

Frapuje Cię kwestia poruszana w tym wpisie? Zobacz oprócz tego także inne zbliżone posty – zwyczajnie wejdź tutaj (http://www.margaretka-swietokrzyska.pl/).

Ćwiczenia przeznaczone są dla osób zdrowych. Z przeznaczeniem dla Seniorów powstała również oferta zajęć i karnetów skierowanych specjalnie dla tej grupy, chcąc zachęcić ją do polepszenia sprawności fizycznej, a tym samym do poprawy jakości życia.