Jak polepszyć kondycję cery? Decydując się na fachowe zabiegi czy wykorzystując domowe metody?

Każda kobieta pragnie pięknej skóry, by to osiągnąć często poddaje się wielu nieprzyjemnym zabiegom, które przynoszą rezultaty, ale niestety na bardzo krótko.

depilator

Autor: Amy
Źródło: http://www.flickr.com

Elektryczne maszynki lub depilacja woskiem pozwala na zażegnanie utrudnienia na parę dni do max. 3 tygodni, a najbardziej skuteczna metoda – „zabieg depilacji laserowej” jeszcze do niedawna kojarzył nam się z koniecznością wizyty w fachowych gabinetach kosmetycznych. Od jakiegoś czas zabieg depilacji laserowej możemy wykonać samodzielnie w domu przy użyciu nowości, jaką jest domowy depilator laserowy. Producent, jak i znawcy deklarują, iż jest to urządzenie całkowicie bezpieczne w użyciu, oczywiście pod warunkiem, iż nie mamy na poddawanych depilacji częściach ciała żadnych śladów chorób skórnych, lub także świeżej opalenizny.

Depilator laserowy działa na zasadzie imitacji wiązki światła, która likwiduje włosy wraz z cebulkami oraz mieszkami włosowymi, co powoduje, że włos wypada więc na dość długi czas skóra jest gładka (informacje o peelingu).

Jeżeli uważasz, że informacje w internecie nie są wystarczające, to przejdź do linku (https://loknabok.pl/76-pianki-do-stylizacji-wlosow), pod którym odnajdziesz dokładniejsze omówienia tematów – odnośnik jest tutaj.

W trakcie jednego zabiegu nie każdy z mieszków w fazie aktywnej (anagen) zostają zlikwidowane, żeby osiągnąć właściwą redukcję włosów, zaleca się przeprowadzenie serii zabiegów w czasie zalecanym przez producenta. Pozostałe zabiegi mają na celu usunięcia aktywnych mieszek, jakie nie zostały zniszczone w czasie poprzedniej sesji. Po wielokrotnym użyciu włosy odrastają znacznie wolniej, są rzadsze oraz jaśniejsze.

Powinniśmy też zwrócić uwagę, nim zakupimy depilator, iż depilacja laserowa nie jest odpowiednia dla skóry o ciemniejszej karnacji, jak również nie będzie przynosić efektów w przypadku białych włosów oraz siwych. Być może jednakże niezbędna jest profesjonalna depilacja? W takiej sytuacji najbardziej odpowiednia jest wizyta w klinika estetyczna Miracki Warszawa. Tam wykonywane są różne zabiegi, czyli jak najbardziej depilacja laserowa , ale również peeling chemiczny i wiele innych. Wszystko po to, by skóra stała się piękna, jak nigdy wcześniej. Tego rodzaju zabiegi gwarantują też większą pewność niż domowe metody, przede wszystkim dlatego, iż są bardziej efektywne. Rezultaty są w większym stopniu wymierne, my zaś mamy dowód, iż zabieg został przeprowadzony jak najbardziej profesjonalnie.