Jak ubierać się modnie, a jednocześnie oryginalnie? Podpowiadamy kilka trendów na zbliżający się sezon

Jeżeli interesujesz się choć odrobinę modą, wtedy z pewnością wiesz znakomicie, jak ciężko jest ubierać się zgodnie z najgorętszymi trendami, a równocześnie wyróżniać się spośród tłumu na ulicy i wyglądać niebanalnie.

Dzisiaj radzimy, co będzie modne w przyszłym sezonie, jak wykorzystać posiadane już ciuchy i w jaki sposób spowodować, iż niemal wszyscy na ulicy będą się oglądali akurat za Tobą.

Bliższa ciału bielizna
Autor: Axami
Źródło: Axami
Co będzie modne?
spodnie z wysokim stanem stylizacje
Autor: Paul van de Velde
Źródło: http://www.flickr.com
Kurtka zimowa kobieca
Autor: Giuseppe Milo
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli śledzisz przykładowo najbardziej popularne blogi modowe, wówczas oczywiście już zauważyłaś, iż aktualnie spodnie z wysokim stanem stylizacje praktycznie wszystkie zdominowały. Jeszcze kilka lat temu spodnie z wysokim stanem zwykle kojarzyły nam się z „babciowym” stylem, jednakże aktualnie jest to niewątpliwie największy krzyk mody – sprawdź Kraina Stylu. Jeżeli chcesz wyglądać naprawdę trendy, musisz mieć w swojej szafie klasyczne spodnie z wyższym stanem – jeśli będą długości na przykład do kostek, wówczas powodzenie masz murowane.
Z czym łączyć najmodniejsze części swej garderoby?
Oczywiście jeśli masz na to wystarczającą ilość pieniędzy, zdecydowanie możesz praktycznie co sezon wymienić niemal całą swoją garderobę. Jeśli jednak nie stać Cię na to lub zwyczajnie nie chcesz wydawać tak wielkich sum na ubrania, wówczas musisz nauczyć bawić się modą i przykładowo wykorzystywać w swych stylizacjach elementy ubrania z poprzednich sezonów.

Na przykład każda z nas oczywiście ma w swojej szafie slip ony, które były bardzo modne dwa lata temu . Jeżeli połączysz je ze spodniami z wyższym stanem sięgającymi do kostek, wtedy zrobisz na praktycznie wszystkich wielkie wrażenie.