Jak ubierać się modnie, a jednocześnie oryginalnie? Podpowiadamy kilka trendów na zbliżający się sezon

Jeżeli interesujesz się choć odrobinę modą, wtedy z pewnością wiesz znakomicie, jak ciężko jest ubierać się zgodnie z najgorętszymi trendami, a równocześnie wyróżniać się spośród tłumu na ulicy i wyglądać niebanalnie.

Dzisiaj radzimy, co będzie modne w przyszłym sezonie, jak wykorzystać posiadane już ciuchy i w jaki sposób spowodować, iż niemal wszyscy na ulicy będą się oglądali akurat za Tobą.

Bliższa ciału bielizna

Autor: Axami
Źródło: Axami
Co będzie modne?
spodnie z wysokim stanem stylizacje

Autor: Paul van de Velde
Źródło: http://www.flickr.com
Kurtka zimowa kobieca

Autor: Giuseppe Milo
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli śledzisz przykładowo najbardziej popularne blogi modowe, wówczas oczywiście już zauważyłaś, iż aktualnie spodnie z wysokim stanem stylizacje praktycznie wszystkie zdominowały. Jeszcze kilka lat temu spodnie z wysokim stanem zwykle kojarzyły nam się z „babciowym” stylem, jednakże aktualnie jest to niewątpliwie największy krzyk mody – sprawdź Kraina Stylu. Jeżeli chcesz wyglądać naprawdę trendy, musisz mieć w swojej szafie klasyczne spodnie z wyższym stanem – jeśli będą długości na przykład do kostek, wówczas powodzenie masz murowane.
Z czym łączyć najmodniejsze części swej garderoby?
Oczywiście jeśli masz na to wystarczającą ilość pieniędzy, zdecydowanie możesz praktycznie co sezon wymienić niemal całą swoją garderobę.

Masz ochotę poszerzyć swoją znajomość rzeczy z tego zakresu? Z tą ideą opracowaliśmy inny post na poniższej stronie – ciekawostka oczekuje tam na Ciebie.

Jeśli jednak nie stać Cię na to lub zwyczajnie nie chcesz wydawać tak wielkich sum na ubrania, wówczas musisz nauczyć bawić się modą i przykładowo wykorzystywać w swych stylizacjach elementy ubrania z poprzednich sezonów.

Na przykład każda z nas oczywiście ma w swojej szafie slip ony, które były bardzo modne dwa lata temu . Jeżeli połączysz je ze spodniami z wyższym stanem sięgającymi do kostek, wtedy zrobisz na praktycznie wszystkich wielkie wrażenie.