Jaka myjnia dezynfekator sprawdza się najlepiej? Co jest najlepsze? Jakie cechy musi posiadać taki sprzęt?

Dzisiaj najbardziej zaawansowany sprzęt to standard, z tego względu musimy inwestować w technologię, która gwarantuje najwyższą jakość. Szczególnie dotyczy to branż, w których bardzo ważne są najnowsze technologie. Tak jest z pewnością w dziedzinie sanitariów. Wymagane jest faktycznie odpowiedniego sprzętu, ażeby nadążyć za normami i dzięki temu zapewnić najbardziej zaawansowaną usługę. Która myjnia dezynfektor to zapewnia? Sprawdźmy ten temat na przykładzie Meiko Topline 20, jaki jest przeznaczony do dezynfekcji naczyń sanitarnych – utensyliów.

To faktycznie rewelacyjny, świetnie wykonany produkt, na pewno przyszłościowy, bo oferujący innowacyjną technologię mycia i dezynfekcji naczyń szpitalnych. Chociaż wygląd jest bardzo piękny, to nie jest to najbardziej istotne, gdyż to co najważniejsze kryje się w środku: rewolucyjne rozwiązania technologiczne. Jest tam nowy, bardzo skuteczny system czyszczący, niezwykłe rozwiązania techniczne wzbogacone oryginalnymi i innowacyjnymi komponentami. Cały zestaw w pakiecie z nowym zintegrowanym panelem kontrolnym, jaki czyni pracę łatwiejszą. Służy do opróżniania, mycia i dezynfekcji, takich naczyń szpitalnych, jak pokrywki pojemników, kaczki szpitalne, baseny szpitalne, pojemniki na stolec, nerki szpitalne i inne pojemniki na mocz. Jak to działa?

szpital
Autor: Ilmicrofono Oggiono
Źródło: http://www.flickr.com

Naczynia szpitalne, wiadomo, muszą być ustawione w odpowiedniej pozycji, a to oznacza, że ich miejsce znajduje się na uchwycie znajdującym się na drzwiach komory myjącej. Po zamknięciu drzwi następuje opróżnienie naczyń szpitalnych, natomiast poprzez dotknięcie właściwego przycisku zaczynamy proces mycia (więcej pomocnych wskazówek na Drzwi komory są całkowicie bezpiecznie zablokowane aż do prawidłowego zakończenia cyklu mycia. W czasie każdego cyklu naczynia się na początku opłukiwane zimną wodą, a później są myte w wodzie ciepłej.

Fascynuje Cię ten artykuł? Jeśli tak, to odwiedź źródło poradnia zdrowia psychicznego poznań a przeczytasz tam interesujące informacje, które na długi czas zapamiętasz.

Dysze są tak ustawione, iż mycie jest w najwyższym stopniu niezawodne. Na końcu, już po myciu, naczynia są właściwie i odpowiednio dezynfekowane. Termiczna dezynfekcja to działanie wysokiej temperatury we właściwym czasie.

Myjnie dezynfekatory TopLine z dezynfekcją termiczną mają system chłodzenia, jaki jest uruchamiany w ostatecznej fazie każdego programu. Gwarantuje to również na suszenie naczyń szpitalnych.

Kiedy fascynuje Cię opisywany temat, to odsyłam tutaj (http://www.sklep.labempire.com.pl/pipetory-i-akcesoria,2,12294), ponieważ odnajdziesz w tym miejscu masę ciekawych zagadnień w tym temacie.

Po zakończeniu danego programu, drzwi się odblokowują, a naczynia są gotowe żeby je używać (-> kliknij). To urządzenie na pewno poprawi komfort pracy.