Jakie składniki odżywcze są obecne w takim suplemencie diety jak Hi Tec BCAA ?

Jeśli jesteś młodym człowiekiem, jaki dba o swą kondycję i rozwój swoich mięśn, to z pewnością jesteś częstym gościem jakiejś siłowni. Żeby wykonywane tam ćwiczenia przynosiły przyśpieszony rezultat, wcale nie trzeba ćwiczyć ponad siły.

Wystarczy podejść do tego zagadnienia z głową.
masaże

Autor: Terry Ozon
Źródło: http://www.flickr.com
Istnieją bowiem środki medyczne, jakie mają na zamyśle dopomóc takim ludziom jak Ty. Przykładowo bogaty w aminokwasy rozgałęzione BCAA preparat pod nazwą Hi Tec BCAA znakomicie wspomaga procesy anaboliczne, powiększa odporność oraz siłę mięśni, efektywnie hamuje katabolizm i przyspiesza odbudowę po ćwiczeniach. Ponadto należy zaznaczyć, że BCAA to kwasy aminowe z grupy egzogennych, zatem tego typu, jakich nasz organizm nie jest w stanie samodzielnie produkować. Powinniśmy zatem dostarczać je jednocześnie z pożywieniem albo poprzez uzupełnienia diety. Pełnią one ważną funkcję w procesach anabolicznych, przykładowo w syntezie białek. Ponadto w znacznej mierze ułatwiają przybieranie suchej tkanki mięśniowej oraz efektywnie hamują proces rozkładu komórek mięśniowych.
Należy jednak pamiętać, że przedstawiany preparat to uzupełnienie diety, który tak jak mógłby biorącej go osobie dopomóc, tak, jeżeli jest nieodpowiednio używany, mógłby też zrobić krzywdę. Z tego też powodu nie mógłby być traktowany jako zamiennik codziennych posiłków. Nie należy także przewyższać zalecanego na pudełku dawkowania.

Atrakcyjna wiadomość? Jeśli tak uważasz, dodatkowo sprawdź ten odsyłacz – zobaczysz znacznie więcej w ofercie (http://prylinski.com.pl/stomatologia-zachowawcza/), która tyczy się omawianej tu problematyki.

Równa się ono 13g proszku na 500 ml wody w okresie treningu.

Dawkowanie to można by minimalnie zmienić, jeżeli nasza waga bardzo różni się od 70kg. Preparat zawiera m.in. tego typu składniki jak: L-izoleucyna, L-walina czy też witamina B12.