Jedna z większych nierozwiązanych tajemnic, jaką jest zawartość damskiej torebki.

Damska torebka od wieków jest wielką i nierozwiązywalną tajemnicą dla chyba każdego mężczyzny. Jest niczym jaskinia która skrywa pełne tajemnic przedmioty, o istnieniu jakich będzie jedynie wiedzieć wtajemniczona kapłanka i tajemnicy tej strzeże pilnie przed resztą domowników.

damska torebka na zakupy
Autor: Visit El Paso
Źródło: http://www.flickr.com
Zależnie od rozmiaru torebki i stylu właścicielki, zawartość waha się od kilkunastu drobiazgów do kilkudziesięciu i więcej. W prostej wersji można znaleźć tam tylko najbardziej potrzebne rzeczy, to znaczy komplet dokumentów, telefon komórkowy, zestaw kluczy do domu, portmonetkę, okulary przeciwsłoneczne (http://rajsoczewek.pl/przeciwsloneczne/ray-ban), jednorazowe chusteczki, balsam do dłoni, błyszczyk do ust, niewielkie lusterko, mały grzebień oraz rzecz jasna para rajstop na wszelki wypadek. Bardziej wypasiona wersja będzie dodatkowo zawierać notes z długopisem, miniaturową parasolkę, gumy miętowe, komplet pilników do paznokci i butelkę lakieru którym można będzie uzupełnić ewentualne odpryski. Bardzo się też mogą przydać plastry, zestaw nici z małą igiełką, kilka tabletek i inne akcesoria.

To wszystko nic w porównaniu do hitu ostatnich lat, który powalił kobiety na klęczki. I to niestety w dosłownym tego słowa znaczeniu, bo z powodu ciężaru, jaki sobie zafundowały. Tym cudem są damskie torby na zakupy. Ta zwyczajnie brzmiąca nazwa może bardzo zmylić. Nie będzie to pusta siatka, którą zapełnia się kupionymi produktami i opróżnia po przybyciu do domu. Wręcz przeciwnie, to codzienna torebka, do jakiej można jeszcze spakować mniejsze zakupy. I tu rozpoczyna się zabawa. W praktyce nie sposób wymienić zawartości tego typu torebek, gdyż zależnie od możliwości finansowych i momentu w życiu znajdzie się tam dokładnie to co w dowolnym sklepie w galerii handlowej.

Masz jeszcze minutę? Jeżeli tak, to namawiamy Cię do następnej strony, gdzie przygotowaliśmy atrakcyjne artykuły – najedź na link do serwisu (https://raksa.com.pl/kurtka-sztormiak-s-zolta-93170.html).

Dziecko
Autor: Melissa Hillier
Źródło: http://www.flickr.com
Młode mamy noszą zestaw pieluch, smoczki i na przykład kupione dawno ale nie wypakowane trampki dla niemowlaka – trampki dla niemowlaka. Zbuntowane nastolatki mogą pochwalić się paczką papierosów, zużytymi biletami z kręgielni, jakimś energetykiem i przykładowo okularami słonecznymi. Starsze niewiasty nie będą im ustępować, gromadząc w czeluściach pudry, szminki, stare zdjęcia oraz kilka słodyczy dla wnuków.