Jedna z większych nierozwiązanych tajemnic, jaką jest zawartość damskiej torebki.

Damska torebka od wieków jest wielką i nierozwiązywalną tajemnicą dla chyba każdego mężczyzny. Jest niczym jaskinia która skrywa pełne tajemnic przedmioty, o istnieniu jakich będzie jedynie wiedzieć wtajemniczona kapłanka i tajemnicy tej strzeże pilnie przed resztą domowników.

damska torebka na zakupy

Autor: Visit El Paso
Źródło: http://www.flickr.com
Zależnie od rozmiaru torebki i stylu właścicielki, zawartość waha się od kilkunastu drobiazgów do kilkudziesięciu i więcej. W prostej wersji można znaleźć tam tylko najbardziej potrzebne rzeczy, to znaczy komplet dokumentów, telefon komórkowy, zestaw kluczy do domu, portmonetkę, okulary przeciwsłoneczne, jednorazowe chusteczki, balsam do dłoni, błyszczyk do ust, niewielkie lusterko, mały grzebień oraz rzecz jasna para rajstop na wszelki wypadek. Bardziej wypasiona wersja będzie dodatkowo zawierać notes z długopisem, miniaturową parasolkę, gumy miętowe, komplet pilników do paznokci i butelkę lakieru którym można będzie uzupełnić ewentualne odpryski. Bardzo się też mogą przydać plastry, zestaw nici z małą igiełką, kilka tabletek i inne akcesoria.

To wszystko nic w porównaniu do hitu ostatnich lat, który powalił kobiety na klęczki. I to niestety w dosłownym tego słowa znaczeniu, bo z powodu ciężaru, jaki sobie zafundowały. Tym cudem są damskie torby na zakupy. Ta zwyczajnie brzmiąca nazwa może bardzo zmylić. Nie będzie to pusta siatka, którą zapełnia się kupionymi produktami i opróżnia po przybyciu do domu. Wręcz przeciwnie, to codzienna torebka, do jakiej można jeszcze spakować mniejsze zakupy. I tu rozpoczyna się zabawa. W praktyce nie sposób wymienić zawartości tego typu torebek, gdyż zależnie od możliwości finansowych i momentu w życiu znajdzie się tam dokładnie to co w dowolnym sklepie w galerii handlowej.

Masz jeszcze minutę? Jeżeli tak, to namawiamy Cię do następnej strony, gdzie przygotowaliśmy atrakcyjne artykuły – najedź na link do serwisu (https://raksa.com.pl/kurtka-sztormiak-s-zolta-93170.html).

Dziecko

Autor: Melissa Hillier
Źródło: http://www.flickr.com
Młode mamy noszą zestaw pieluch, smoczki i na przykład kupione dawno ale nie wypakowane trampki dla niemowlaka – trampki dla niemowlaka. Zbuntowane nastolatki mogą pochwalić się paczką papierosów, zużytymi biletami z kręgielni, jakimś energetykiem i przykładowo okularami słonecznymi. Starsze niewiasty nie będą im ustępować, gromadząc w czeluściach pudry, szminki, stare zdjęcia oraz kilka słodyczy dla wnuków.