Trendy we fryzurach na lato 2015 rok

Kobiece i lekkie – takie powinny być uczesania na lato 2015. Modne są wszystkie długości włosów, jednak równie znaczący okaże się kolor. Najmodniejszy kolor to tzw. „brond”, czyli mieszanka brązu oraz słonecznego blondu, jak nietrudno się domyślić w odcieniach naturalnych. Włosy farbuje się tak, by jaśniejsze i ciemniejsze tony swobodnie się przenikały. To już nie jest dobrze znane nam ombre, w których kolory wyraźnie się odznaczał. Przejście koloru jest łagodne. Pamiętajmy również o rudościach czy takich trendach jak sombre.

kręcone rude włosy
Autor: anton petukhov
Źródło: http://www.flickr.com
Ale aby kolor pozostał na włosach jak najdłużej, musimy stosować specjalne linie kosmetyków, wspomagających zatrzymanie koloru. Honorowe miejsce na półce niech zajmie szampon do włosów farbowanych. Drogeryjne półki uginają się od szamponów, jednak nietrudno jest trafić na kosmetyk, którego użycie nie przynosi żadnych efektów.

Chcesz zobaczyć kolejne artykuły dotyczące rozważanej tutaj problematyki? Jeżeli tak, to wejdź na ten odnośnik oraz przeczytaj wpis z serwisu (http://www.fabrykaoptyka.pl/).

Warto więc sięgać po renomowane produkty firmy Schwarzkopf Professional.

Farbowane włosy
Autor: Simson Petrol
Źródło: http://www.flickr.com

Nie przypadkiem kosmetyki do stylizacji tej firmy są stosowane przez większość stylistów fryzur. Jeśli więc chcemy mieć pewność, iż nasze włosy zawszę będą mocne i zdrowe, a ich układanie łatwe, wypróbujmy jeden z profesjonalnych fryzjerskich produktów marki Schwarzkopf. Bądźmy przekonane, że jeśli raz damy się namówić na kosmetyki tej marki, na stałe zagoszczą na naszej półce. Szampon Schwarzkopf Professional nadaje włosom natychmiast odczuwalną jaskrawość koloru, gładkość i pewność wspaniale nawilżonych włosów.

Modne są włosy naturalne, subtelnie pofalowane, w pozornym nieładzie, rozwiane wiatrem.

Jeśli po przestudiowaniu omawianego zagadnienia, będziesz mieć ochotę na więcej danych, to kliknij i zobacz, jakiego rodzaju porządne informacje posiada ten artykuł.

Lecz jak nadać lekkości włosom tak aby się nie sklejały? Ten problem zaprząta od lat umysły naukowców w laboratoriach firm fryzjerskich. Firma Schwarzkopf uporała się z owymi problemami. W sieci czekają na nas spraye bez spłukiwania i pudry, które zaaplikowane są niewyczuwalne w dotyku, a zapewniają efekt naturalnej objętości.

Jeżeli mimo wszystko najlepiej czujemy się w prostych włosach, warto przed zabiegiem prostowania sięgnąć po serum Schwarzkopf OSIS+ Flatliner, które nie tylko nada włosom uczucie miękkości, ale przyspieszy zabieg prostowania.