Kolczyki oraz łańcuszki bywają nieodłącznym znakiem rozpoznawczym kobiety gustownie ubranej i podążającej za modą

Wedle powszechnej opinii nie ma na kuli ziemskiej nieurodziwych białogłów, są jedynie takie, które o siebie się nie troszczą. Pomimo tego że wielu mężczyzn ma zgoła odmienne zdanie, to jednak trudno przyznać im rację. Wystarczy w tym miejscu wskazać artykuły zamieszczone w kolorowej prasie, gdzie opisywane bywają niesamowite metamorfozy pięćdziesięciolatek. A jako dowód autorzy konkretnego tekstu zamieszczają zdjęcia szczęśliwych przedstawicielek płci pięknej.

łańcuszki

Autor: James Petts
Źródło: http://www.flickr.com
Z kolei modnisie nie zawahają się dorzucić do powyższego wywodu słów sławnej aktorki filmowej, czyli Marlin Monroe. Ta modelka przekonywała, że najlepszym druhem dla kobiety są… diamenty. To jeden z najdroższych elementów damskiej biżuterii. Przezroczyste i zupełnie przecież niepozorne kamyczki lub, jak kto woli, szkiełka są oprawiane w metale szlachetne, czyli np. srebro i tak powstają bransoletki, które kosztują majątek.

Rzecz jasna nie każdą kobietę stać będzie na tak wyszukaną i drogą biżuterię. Zresztą te całkiem zwyczajne kury domowe i tak z dużą dozą prawdopodobieństwa nie zauważą, że bransoletki srebrne (kup tutaj) na przegubie ręki ich najlepszej kumpelki mają diament, perłę lub inny kosztowny dodatek. Do tego niezbędna jest wiedza, którą posiada jubiler.Srebro jest metalem, który doceniły kobiety w wieku dojrzałym, jak i osiemnastolatki. Z tego materiału powstają pierścionki czy łańcuszki, notabene chętnie noszone teraz przez kobiety. A prawdziwą furorę już jakiś czas temu zrobiły bransoletki srebrne, które bywają zakładane zarówno na podniosłe okazje, jak i na codzienne spacery do lasu.

Czy prezentowany tekst jest według Ciebie fascynujący? Jeśli tak sądzisz, to wejdź też na oryginalny artykuł (http://www.eztime.pl/marki/27-zegarki-lars-larsen), który ma równie cenne informacje.

Wszystko dlatego, że taka biżuteria idealnie komponuje się i z jeansowymi koszulami, i z wyjściowymi kostiumami.

Zrób u nas zakupy

Autor: Lenore Edman
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze w ostatnich latach ubiegłego wieku kobiety po czterdziestce nosiły duże kolczyki w kształcie kół. I do teraz taka moda przetrwała, ale w trochę zmienionym stylu. Fraza srebrne kolczyki kółka kojarzyć się będzie z mniej pokaźną biżuteria, która nareszcie nabrała charakteru. Wszystko za sprawą interesująco zaprojektowanych kształtów, często z motywami roślinnymi. Nic zatem zaskakującego w tym, że niejedna dama chce posiadać w swojej szkatułce taką biżuterię, a hasło srebrne kolczyki kółka będzie nierozerwalnie łączyć się z szykownym wyglądem i rzecz jasna doskonałym nastrojem.