Koszule jako jeden z głównych części męskiej garderoby

Koszule to jeden z najistotniejszych składników męskiej konfekcji, wizytówką każdego faceta, a mężczyzny czynnego zawodowo szczególnie.
Modne koszule męskie powinny być starannie dobrane i pasować stylem swemu zastosowaniu.

Biznesmen

Autor: Zuerichs Strassen
Źródło: http://www.flickr.com
Dla większej części panów koszule różnią się pomiędzy sobą jedynie barwą, jednakże jak się okazuje jest szereg bardzo ważnych elementów koszuli, na jakie powinno się zwrócić uwagę. To tkanina świadczy o walorach koszuli. Koszula noszona jest wprost na ciele, toteż powinna być uszyta z dobrej tkaniny – odwiedź sklep Krzysztof.

Zgodzisz się raczej, że powyższy post jest nieszablonowy. Jeżeli więc masz chęć przestudiować go lepiej, zobacz info znajdujące się w tym serwisie.

Idealnym surowcem dla koszul jest bawełna, również bawełna z domieszką surowców syntetycznych. Typów męskiej figury jest sporo, a każdy szykowny facet chce posiadać koszulę idealnie dobraną do siebie.

Koszule męskie eleganckie znamionują się sztywnym kołnierzykiem, pojedynczym, czy też podwójnym mankietem na spinkę. Koszule casualowe rozróżnia miękki kołnierzyk i mankiet na guziki. Musimy koniecznie pamiętać, że krawat do przyjęcia jest jedynie do koszul wizytowych, a łączenie miękkich kołnierzyków z krawatem, to awangardowa wycieczka poza wzorzec mody. Powinno się także mieć na uwadze, że koszul z łamanym kołnierzykiem, również pionowymi plisami nie wypada pod żadnym pozorem nakładać do garniturów. Zestawiamy je wyłącznie z frakiem, ewentualnie smokingiem.
Wymiar koszuli określa wzrost.

Ma ona dwa rozmiary, rozmiar kołnierzyka i samej koszuli. Koszula dobrana do konkretnego wzrostu zachowuje należyte proporcje na całej swojej długości. Kołnierzyk nie może być za obcisły, nie ma prawa też za bardzo odstawać.