Lśniące włosy na stałe? To niewykluczone, spytaj swojego stylisty który zabieg wybrać, by otrzymać zaplanowany efekt

Lśniące włosy zawsze przyciągają spojrzenia i sprawiają, iż sami ze sobą czujemy się po prostu dobrze, jednak każdorazowe walczenie z niesfornymi kosmykami, matowymi pasmami oraz modelowaniem włosów nie jest zajęciem, na które potrafimy znaleźć czas, a czasami nawet i chęci.

Pogrzeb

Autor: Mitch Barrie
Źródło: http://www.flickr.com
Jakie wyjście jest idealne dla kobiet, które zmęczone są już codziennym układaniem włosów, dla których prostowanie włosów, które naturalnie są pofalowane jest po prostu męką? Trwałe prostowanie włosów jest procesem, który sprawia, iż włosy stają się miłe w dotyku, lśniące, odporne na zniekształcanie oraz proste bez względu na pogodę i czynniki zewnętrzne, tj. niezdrowa dieta, farbowanie i inne zabiegi czy dżdżyste powietrze – prostowanie włosów keratyną. Prostowanie keratynowe włosów to proces fryzjerski podczas którego fryzjer nakłada na włosy mieszankę z zawartością keratyny, organicznego budulca włosów.

Kliknij ten odsyłacz oraz zobacz więcej masaż relaksacyjny Katowice bardziej precyzyjnych informacji odnoszących się do podnoszonego tutaj tekstu. Na pewno jest on niezwykle emocjonujący.

Po nałożeniu wygładza włosy prostownicą rozgrzaną do 230°C. Proces ma na celu wzbogacić strukturę włosa brakującą keratyną, którą tracimy na skutek mechanicznych uszkodzeń tj. farbowanie, suszenie, prostowanie włosów, jak również złej pogody. Wybierając taki zabieg trzeba mieć wiedzę, że nie odbudowuje on struktury kosmyków, a jedynie na jakiś czas, dokładnie na maksymalnie sześć miesięcy koryguje ubytki. Zwykłe prostowanie włosów wpływa na nie negatywnie, wysusza je, łamie i ogólnie niszczy, natomiast trwałe prostowanie włosów to proces po którym wyglądają pięknie i zdrowo, a co ważniejsze naturalnie. Jest to doskonała opcja dla kobiet, które nie posiadają czasu na każdorazową stylizację włosów albo zwyczajnie nie potrafią tego robić. Jeżeli efekt nie spodoba się właścicielce to też nie problem, ponieważ keratyna się wypłukuje oraz po kilku miesiącach włosy wracają do naturalnego stanu. Prostowanie keratynowe włosów trzeba wykonać dwa tygodnie przed lub po farbowaniu włosów, a trzy doby po samym zabiegu nie można myć głowy (mój link), wiązać włosów ani używać jakichkolwiek preparatów do stylizacji oraz pielęgnacji, aby nie zniszczyć efektu.

Podsumowując zabieg ten jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich kobiet, które lubią naturalny efekt pięknych włosów każdego dnia bez niepotrzebnego wysiłku.