Metoda na piękną cerę

Starzenie się skóry jest naturalnym procesem. Polega na zmniejszaniu się biologicznej aktywności komórek organizmu, zwolnieniu procesów regeneracyjnych a także utracie zdolności adaptacyjnych skóry. Przesądzająca rolę grają tutaj czynniki genetyczne i współdziałające z nimi elementy z zewnątrz. Starzenie się skóry jest nie tylko rezultatem bezpośredniego upływu czasu, ale jest także wynikiem działania czynników zewnętrznych i wewnętrznych.

Kobieta

Autor: 123rtf
Źródło: 123rtf
Jednym z pierwszych oznak starzenia się cery jest jej suchość, wywołana stratą zdolności do wiązania wody jak też zatrzymywania jej w skórze. Pokazują się malutkie zmarszczki wokół oczu i ust. Naskórek staje się coraz to cieńszy, chropawy. Wydzielanie melaniny następuje w sposób niejednolity, czego wynikiem są mnogie brązowe plamki pojawiające się na buzi szyi oraz dekolcie. Krążenie krwi we włośniczkach ulega zmianie czego następstwem jest większa kruchość naczyń włosowatych. Pogarsza się aktywność włókien elastynowych, zaś ich struktura zmniejsza się, wywołując znaczną utratę jędrności skóry a co za tym idzie opadnięcie owalu buzi, tworzenie się bruzd. Czytaj również .

Jedną z metod bezoperacyjnego likwidowania bruzd jak też podniesienia owalu buzi jest laseroterapia laserem frakcyjnym CO2. To jedno z najnowszych osiągnięć technologii laserowej, stosowanej w medycynie estetycznej. Polega ona na uzyskaniu znacznej poprawy stanu skóry, powiązanej z jej zupełną przebudową. Lifting laserem frakcyjnym CO 2 skutkuje ogrzaniem głębokich warstw cery, bez odparowania tkanek.

Czy zaintrygowała Cię moja strona internetowa (https://dermamed.com.pl/oferta/velashape)? Szalenie mi przyjemnie. Fantastycznie będzie, jeśli stracisz jeszcze chwilę, aby wystawić swoją opinię.

Poprzez wzrost ilości kolagenu jak też elastyny w skórze, usprawnia ukrwienie powodując, iż jej struktura ulega znacznej poprawie. Wiązka laserowa nie obejmuje pełnej powierzchni skóry poddawanej terapii, a tylko pewną jej część w formie punktów. W owych punktach powstają głębokie otworki poprzez które światło lasera przenika w głąb naskórka. (Zobacz także modelowanie sylwetki) Wiązka lasera dociera do komórek skóry właściwej, a wręcz tkanki podskórnej. Pomimo tak dogłębnej ingerencji powierzchnia ogarnięta zabiegiem pozostaje praktycznie nietknięta. Pomiędzy takimi punktami znajduje się istotna ilość zdrowej tkanki, dzięki której dochodzi do uruchomienia naturalnych procesów odtwórczych.

Impulsy lasera wnikają w skórę do właściwej głębokości tak, by nie spowodować oparzenia jednak skutecznie pobudzić skórę do regeneracji. Wskazania do wykonania zabiegu liftingu laserem frakcyjnym Co2 to: przebarwienia, ubytki skórne, wiotka skóra.

Jak znaleźć gabinet wykonujący takie zabiegi w stolicy? Nic trudnego, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazy: laser frakcyjny Warszawa .