Mezoterapia igłowa czy bezigłowa? Na którą z nich się zdecydować, by cieszyć się młodą, promienną cerą?

Każda z nas chciałby prezentować się młodo i promiennie, bez względu na wiek. Niestety skóra starzeje się już po dwudziestym roku życia, co nie nastraja zbyt optymistycznie. O ile na niewielkie zmarszczki pomocne będą kremy dostępne w drogeriach lub w aptekach, o tyle już na zszarzałą cerę oraz większe bruzdy konieczne są fachowe zabiegi medycyny estetycznej. Szczególnie popularna jest mezoterapia Wrocław, zarówno bezigłowa, jak i igłowa. Na jaką z nich się zdecydować?

skóra, kobieta, uroda,
Autor: Luke Lehrfeld
Źródło: http://www.flickr.com
Zacznijmy od mezoterapii bezigłowej, jaka wykorzystuje zjawiska elektroporacji i elektroforezy. Połączenie tych 2 zjawisk umożliwia cieszyć się jędrną, młodo prezentującą się cerą, lecz by otrzymać satysfakcjonujące efekty, potrzebna chociaż kilku zabiegów. Co najistotniejsze, ten rodzaj mezoterapii jest bezinwazyjny, a w takim razie bezbolesny, a pierwsze rezultaty widać już po upłynięciu doby. W przeciągu kilku godzin od zrealizowania zabiegu cera może być lekko różowa, lecz te defekty szybko mijają i można wrócić do swoich codziennych zadań.

Jeśli zaciekawił Cię prezentowany artykuł, przeczytaj bez wahania ten świeży tekst – on też jest godny uwagi, zatem z pewnością się nie rozczarujesz!

Mezoterapia igłowa natomiast polega na wstrzykiwaniu pod skórę właściwego środka za pomocą cieniutkiej igły. Jeżeli pacjentka jest bardzo wrażliwa, można wykorzystać specjalny znieczulający krem, jednakże tak właściwie nie jest on konieczny, gdyż uczucie dyskomfortu nie jest wielkie. Z miejsca po wykonaniu zabiegu na skórze zauważalne są miejsca wkłucia i zaczerwienienia, co może być zauważalne aż do kilkunastu godzin. Nieprzyjemny stan utrzymuje się dłużej niż w wypadku mezoterapii bezigłowej, lecz warto się zdecydować, ponieważ rezultaty są dużo bardziej dostrzegalne.

zabieg kosmetyczny
Autor: www.homejobsbymom.com
Źródło: http://www.flickr.com
Można z miejsca podać więcej środka oraz szybciej cieszyć się młodą cerą.

Widzisz właśnie niezwykle ciekawy artykuł, więc zapewne zaabsorbuje Cię także ten udostępniony tutaj (http://uroczysko7stawow.pl/hotel/o-hotelu) materiał – on również jest wart przeczytania.

Precyzyjnie wykonany makijaż szczególnie tutaj powinien dobrze zamaskować chwilowe mankamenty. Jeśli w związku z powyższym chciałabyś wyglądać promiennie, mimo iż już dawno nie masz –naście lat, wtedy możesz zdecydować się na mezoterapię. Zapewne będziesz zachwycona efektami, które uzyskasz oraz znowu zechcesz podbić cały świat, a na początek zawsze możesz udać się nad morze, by pospacerować brzegiem plaży oraz cieszyć się bliskością kogoś kochanego.