Moda męska – jakie rzeczy się ubiera w obecnym sezonie? Trendy wiosna – lato 2015

Wiosna w każdym calu, w marketach posiadamy już całkowity wybór tak samo na wymienioną porę roku, jak także na lato. Nie ma w ich zestawie zbyt kontrowersyjnych wzorców, ponieważ właśnie są za bardzo krzykliwe a zatem niesprzedażowe. Co zatem Panowie powinni mieć na sobie w teraźniejszym sezonie?

Moda męska
Autor: See-ming Lee
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o kolorystykę, to moda męska tak naprawdę nie podlega rezolutnym zmianom i co roku powtarzają się te same gamy odcieni, dlatego osoby jakie spodziewały się czegoś nowego, będą zawiedzione. Trzeba jednak wiedzieć jak co nosić, by prezentować się dobrze: jego-styl.pl – Wólczanka . Z pewnością przebojem tego sezonu stanie się gama niebieska o wybitnie dużym spektrum: od błękitów, przez natężony niebieski, aż po granat. Ta kolorystyka pokazuje się w mniejszym bądź większym natężeniu w właściwie wszelkiej kolekcji dużych domów mody. Parę firm postawiło nawet zaledwie na odcienie niebieskiego.

Czy czujesz chęć przeglądnąć na nowej witrynie nasz najnowszy tekst (https://crossjeans.pl/ona/akcesoria/skarpety)? Myślimy, że tak. Więc zapraszamy do zalogowania się.

Wielce regularnym trendem jest także biel, ale nie tak nieposzlakowana, lecz trochę szarawa. W kolekcjach wiosenno-letnich nie może oczywiście zabraknąć koloru piaskowego i w tym sezonie też jest on mocno eksploatowany. Jeżeli chodzi o detale, to w największym stopniu wyrazistym i naraz nowym trendem tego sezonu w modzie męskiej są wszelakiego rodzaju wzorki na tkaninach. I nie są to powszechne od dawna kraty i prążki, lecz wzory roślinne. Odsetek ubrań nimi upiększana jest stonowana, jednobarwna i ledwo widoczna na tkaninach, inna ogromnie kontrastowa. Atrakcyjne będą także nadruki inspirowane architekturą i sztuką, ale podobnie przyodziania będące jakby bazą do wydruku obrazowych fotografii. Przyciągającym trendem jest spożytkowanie skóry i tkanin będących jej imitacją. I nie są to zaledwie przyzwoicie znane kurtki , toż także innego typu części szaty – spodnie, marynarki, koszule – jego-styl.pl.

Moda męska
Źródło: http://pixabay.com
Dla wielu ludzi motywy roślinne albo chociażby barwa rubinowa jest czymś nie do włożenia, inni się w tego typu motywach zakochają. Ja to mówią : „Są gusta i guściki”, wskutek tego też nie mamy wątpliwości, iż jednym ustalony wzór może się podobać, a innym nie. Moda to znaczący szczegół, o który nie powinny troszczyć się jedynie kobiety.