Na czym polega zastrzyk orgazmu?

Zastrzyk orgazmu jest to zabieg, który coraz to częściej realizuje się w gabinetach plastycznej ginekologii. Jego celem jest powiększenie punktu G. Medycy przekonują, iż kobiety, które postawią na taki zabieg, będą czerpać większą satysfakcję z seksu. Na czym dokładnie polega zastrzyk orgazmu.

para

Autor: Garry Knight
Źródło: http://www.flickr.com
Zastrzyk orgazmu jest to zabieg, jakiego celem jest powiększenie punktu G, najbardziej wrażliwej części erogennej organizmu kobiety. Jest to niewielkie miejsce na błonie śluzowej przedniej ściany waginy, gdzie stykają się zakończenia nerwów czuciowych, gruczołów a także naczyń krwionośnych. Głosem ginekologów w wielu wypadkach to właśnie zbytnio mały czy mało uwydatniony punkt G jest powodem braku satysfakcji w łóżku.

Jeżeli masz zamiar wyciągnąć więcej na ów temat, z pewnością zda się tu bieżąca notka. Zapraszamy na naszą stronę, tam pogłębisz swoje wykształcenie.

W związku z tym im bardziej punkt G będzie uwypuklony, tym większa szansa na jego stymulowanie, a co się z tym wiąże – na intensywniejsze wrażenia zmysłowe . Zabieg tenże jest polecany kobietom, które narzekają na brak orgazmu albo pragnęłyby czerpać większą satysfakcję z życia zmysłowego, gdyż nie czują starczających bodźców podczas stosunku. Z pomocy ginekologa plastycznego mogą skorzystać także kobiety, które niedawno powiły dziecko, jak także te w okresie menopauzy (punkt G samoistnie zmniejsza się z wiekiem). Zabieg tenże jest przeznaczony także dla pań, u jakich przyczyną obniżenia jakości życia erotycznego jest nieprawidłowa budowa anatomiczna rejonów intymnych. Powiększenie punktu G polega na iniekcji w przednią ściankę pochwy niedużej ilości substancji, która wypełnia tkankę. W strzykawce z reguły znajduje się środek na bazie kwasu hialuronowego, jednak może to być także tłuszcz własny pacjentki (pobrany metodą liposukcji) czy rekombinowany kolagen. Zabieg wykonywany zostaje w znieczuleniu miejscowym oraz trwa ok. 20 minut. Zastrzyk orgazmu – rezultaty. Następstwem zabiegu jest wyeksponowanie jak też ujędrnienie przedniej ściany pochwy, która staje się bardziej wrażliwa na bodźce . Pacjentka może współżyć już 4 godziny po zrealizowaniu zabiegu oraz czerpać satysfakcję z życia erotycznego nawet przez następne dwa lata. Zabieg – tutaj – tego rodzaju może wpłynąć na jakość życia erotycznego, najważniejsze jednak jest zaufanie pomiędzy współmałżonkami i życzliwość. Najważniejsze w sferze intymnej jest poczucie bezpieczeństwa.