Najbardziej dopasowane jeansy dla swojej figury? Musisz poznać parę zasad, żeby wybrać rzeczywiście jak najlepiej

Dosyć uzasadnione pytania dotyczą często naszej odzieży, zwłaszcza myślą o tym kobiety. Jedną z najbardziej męczących wątpliwości jest wybranie odpowiednich spodni. Sprawa odnosi się do tego, które spodnie będą najbardziej dopasowane dla pani o nogach zbytnio krótkich, a może zbyt szczupłych albo za bardzo masywnych? Przygotowaliśmy dla ciebie interesujące rady, ażebyś dowiedziała się, jakie spodnie wyszczególnią twoje najbardziej znamienne atuty i jednocześnie zakryją wady.

Jeansy damskie

Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Jakie więc będą najlepsze spodnie najlepsze są dla kobiet niskich, o dość krótkich nogach? Najbardziej korzystne będą rozszerzone ku dołowi, jakie najkorzystniej nosić do szpilek. Najlepiej zrezygnować z czerni oraz pionowych wzorów, czyli coś tego typu jak prążki na sztruksie, trzeba postawić na dość jasne soczyste kolory, a także poziome przeszycia. Jest także wersja dla nieśmiałych, niczym męskie bojówki, które maskują wszystko nie tylko za sprawą koloru. Szczupłe dziewczyny mające męską budowę sylwetki, to znaczy wąskie biodra, brak wcięcia w talii, z pewnością będą pozytywnie zaskoczone swoim odbiciem w lustrze po nałożeniu spodni z nogawkami bufiastymi na wysokości bioder.

A czym przykładowo charakteryzują się skąpe, mocno opinające rurki? Odkrywają przede wszystkim każdy centymetr i pokazują niezbyt ładny kształt nóg. Jeśli jednak jesteś szczupła, a do tego wysoka, to będą to jednak spodnie ( http://www.mengarnitury.pl/pl/page/7/kolekcja/?category_id=47 ) idealne dla ciebie. Miej na uwadze, iż rurki najkorzystniej prezentują się w towarzystwie wysokich szpilek czy koturnów. To sprawia, iż nogi wyglądają rzeczywiście na bardziej zgrabne i jednocześnie długie.

Co jednak jeśli twoje nogi są za bardzo masywne? Najkorzystniej wtedy nosić dzwony! Ich krój bardzo dobrze maskuje praktycznie wszystkie mankamenty figury, a długie, rozszerzane nogawki potrafią wyszczuplić, także nogi, jednocześnie bardzo dobrze ukrywają zbyt masywne uda. To rzeczywiście spodnie najmniej wymagające,

jeansy

Autor: Erich Ferdinand
Źródło: http://www.flickr.com

idealne jednakowoż dla każdego, nawet dla najbardziej problematycznego rodzaju figury. Inaczej natomiast rybaczki, które niestety pogrubiają łydki. Co więcej, opinając się na udach i pupie, mogą uwydatnić każdy mankament.

Do grupy spodni, których lepiej nie zakładać zaliczyć możemy również te uszyte z wzorzystych tkanin.

Wiedz, że nasze odnośniki (https://www.jagna.pl/biustonosze-na-maly-biust-c-23_616.html) kierują wyłącznie do w najwyższym stopniu ważnych portali, na których odnajdziesz tylko wartościowe dane.

Podczas gdy rozmaite desenie, typu kwiaty czy kratka będą bardzo dobre dla szczupłych kobiet, tojuż puszyste dziewczyny osiągną rezultat zupełnie odwrotny. Jednocześnie do takich wszystkich porad korzystnie dodać również, że jak kupujemy spodnie to tylko te najbardziej jakościowe, jak pepe jeans. Korzystnie też korzystać z wygodnych zakupów w sieci, które oferuje przykładowo Levis online.