Najlepsza oferta e-papierosów w sieci

Zdrowie, atrakcyjny design, bezpieczeństwo, oszczędność – to tylko nieliczne plusy e-papierosa. Co to za wynalazek?

Jest to innowacyjne urządzenie, przypominające z wyglądu prawdziwego papierosa.E-papierosy podają minimalne ilości nikotyny, lecz są mniej szkodliwe niż tradycyjne papierosy. Przede wszystkim jednak, stosowanie e-papierosów nie jest tak odczuwalne dla naszego portfela. Cena epapierosa może wydawać się wysoka, to fakt – jednak należy myśleć długoterminowo – epapieros jest przecież tańszy w użytkowaniu niż palenie popularnych papierosów. Inwestycja zwróci się więc w nadchodzącym czasie zaś my zaczniemy jedynie oszczędzać zaś zaoszczędzone fundusze przeznaczać na przyjemności. Elektroniczne papierosy to głównie brak wydzielania substancji rakotwórczych i możliwość palenia w towarzystwie, ponieważ dym jest bezbarwny i ma delikatny zapach zależnie od liquidy. Nasze zęby (korona porcelanowa) i paznokcie nie ulegają żółknięciu, natomiast oddech pozostaje świeży na bardzo długo. Zaletą używania e-papierosa jest to, że jego właściciele sami są w stanie zadecydować o stężeniu nikotyny.
elektroniczny papieros
Autor: Lindsay Fox
Źródło: http://www.flickr.com

Podobnie jak w przypadku tradycyjnych papierosów oferowane są płyny mocne, średnie i słabe. Dodatkowych walorów smakowych oraz zapachowych nadają płynom rożnego rodzaju aromaty. Każdy palący sam decyduje o swoi paleniu, jednocześnie sprawując nad tym kontrolę.

E-papieros to stosunkowo nowy produkt w naszym kraju – na zachodzie cieszy się jednak dużą popularnością. Niejakim problemem dla części osób może być oczywiście koszt zakupu dobrego e-papierosa. Lecz cały czas miejmy na uwadze, inwestycja wraz z biegnącym czasem zwraca się, albowiem nie kupujemy tradycyjnych papierosów, których cena stale wzrasta. Z tego względu powinniśmy zainwestować w dobry jakościowo e-papieros.

W internecie znajdziemy modele klasyczne, przypominające papierosa, a także w kształcie fajki czy cygara. Wygląd urządzenia nie przekłada się na jego skuteczność – na cenę, owszem. Papieros elektroniczny może posiadać także dodatkowe funkcje np. : pomiar ilości zużytej baterii, mini wyświetlacz z godziną i datą czy licznik ilości „spalonych” papierosów. Funkcjonalny gadżet!