Najświeższe trendy w modzie kobiecej

Orsay to sieć butików z kobiecą konfekcją, jakie podbiły polski rynek już kilka lat temu. Firma proponuje stroje eleganckie, lecz tym samym wygodne i co ważne w niskich cenach. Niedawno do 620 butików w całym kraju, jakie posiada ta firma weszła kolekcja na zimę. Wielką popularnością cieszą się najbardziej kurtki Orsay zarówno te standardowe ale też bardziej oryginalne. Wiadome jest, iż każde z nich są ciepłe oraz odpowiednie na zimowe chłody.

Porządki w szafie
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Wszystkie kobiety które chcą ubierać się dobrze z najnowszymi trendami z niecierpliwością oczekują już nowej konfekcji. W nowym roku z pewnością olśni nas Orsay kolekcja 2103, która sprawi, że każda poczuje się kobieco oraz nowocześnie. Ta firma z 37- letnią już tradycją zaserwuje na pewno odważne sukienki Orsay, które jak zwykle będą zwiewne, ale też gustowne i eleganckie. Dla kobiet, które sukienek nie zakładają a preferują wygodny styl bycia oferowane są spodnie damskie Orsay. Te zwykle są wyśmienicie dopasowane.

Moda jaką proponuje Orsay stworzona jest przede wszystkim dla kobiet nowoczesnych, chcących wyrażać własne „Ja” poprzez ubiór. W butikach czeka na nie kompetentna obsługa oraz dobrze pokazane stroje. Orsay często pokazuje się na łamach różnorakich publikacji, pokazuje również najnowsze kolekcje na pokazach mody. Ich klasyczne wzornictwo oraz kroje osiągnęły szacunek nie tylko polek, ale kobiet w całej Europie. Należy nadmienić, że pierwsze salony otworzono w Niemczech. Kolejne szybko pojawiły się w Austrii, Czechach i na Węgrzech. Później systematycznie firma zdobywała całą Europę, aby stać się jednym z liderów damskiej konfekcji.

pokaz mody
Autor: Kampus STDI
Źródło: http://www.flickr.com

Dziś Orsay kolekcja 2013 jest jedną z najbardziej wyczekiwanych. Kolekcje stale czymś zaskakują, jednak trzymają się niezmiennej konwencji. Sukienki Orsay nadal są szykowne, a jednocześnie dziewczęce. Tak jest także z pozostałymi częściami garderoby, jakie oferuje ta sieć butików. W poprzedniej kolekcji dominowały pastele, a stroje miały uwidaczniać kobiece atuty. Interesujące, co Orsay zaserwuje nam tym razem. O tym przekonamy się już z początkiem następnego roku, kiedy to będzie można ją kupić w butikach.