Najważniejszą sprawą dla każdego rodzica jest zdrowie jego dziecka – należy w domu trzymać podstawową apteczkę, aby chronić swoją pociechę

Maluchy często wystawione są na różnego typu zakażenia, gdyż nadal formuje się ich system immunologiczny, a one same codziennie stykają się z nowymi drobnoustrojami.

Niektóre przeziębienia mogą przeobrazić się w coś niebezpiecznego, wobec tego każda przewidująca mama powinna trzymać rękę na pulsie i w razie potrzeby dać odpowiedni preparat leczniczy.
Niemowlaki nierzadko cierpią z powodu kataru. U niemowląt używanie chusteczek nie sprawdza się sprawdź tutaj. Przez katar nie mogą zasnąć i bez końca płaczą. Wobec tego mamy możliwość wtedy zamówić świetny aspirator Katarek plus dzięki któremu bezpiecznie odciągniemy całkowicie wydzielinę z noska maluszka. Całe urządzenie jest niezwykle proste w opanowaniu i możemy je normalnie czyścić, wobec czego jest higieniczne. Aspirator przyłącza się do normalnego odkurzacza o sile do 1800 W.
woda jonizowana

Autor: Nan Palmero
Źródło: http://www.flickr.com
U dzieci istotna jest także walka z próchnicą. Dlatego trzeba kupić Elmex żel do fluoryzacji, który można stosować już po 6 roku życia . Pastę należy używać każdego dnia, identycznie jak pastę do zębów – zatem nakładamy na szczoteczkę i myjemy zęby przez około 2 minuty. Dzieci do 8 roku życia po zastosowaniu żelu powinny przepłukać jamę ustną wodą, a starsze dzieci nie muszą już tego robić.

Elmex remineralizuje szkliwo i odbudowuje je na lata. Dzięki temu będziemy chronić zęby stomatologia dziecięca warszawa wilanów swoje i swojej rodziny. Jest to tym istotniejsze w dzisiejszych czasach, gdyż współczesna dieta (dietetyk białystok) jest bardzo bogata w cukry.