Nasze zdrowie jest najważniejsze

Nie kochamy chodzić do doktorów i zwierzać im się ze własnych kłopotów zdrowotnych. Jeszcze gorzej jest, jeżeli te problemy nie dotykają naszego ciała, tylko psychiki, lub sfery intymnej, a co się z tym łączy, nie widać po nas, aby coś nam dolegało, a praktycznie tylko my powiemy, jak nam jest z samym sobą źle. Jeszcze zupełnie niedawno współżycie było tematem tabu, a co się z tym wiąże, człowiek z wszelkimi wątpliwościami był sam.

związki

Autor: Jean-François Gornet
Źródło: http://www.flickr.com
Taki lekarz jest naprawdę potrzebny
Na szczęście obecnie jesteśmy coraz bardziej świadomi tego, jak to co dzieje się w naszym życiu intymnym może się oddziaływać na dalszych aspektach naszego funkcjonowania. Jeśli widzimy, że seks nie powoduje nam żadnej przyjemności, albo iż sprawia nam cierpienie, a dentysta (warte przeczytania) ginekolog nie dostrzega żadnych przesłanek ku temu, które mogłyby być spowodowane naszą anatomią, to bez wątpienia trud jest natury psychicznej. Przez to właśnie oczekuje na nas seksuolog (dużo więcej informacji pod tym adresem), doktor który zezwoli nam nie tylko wspanialej poznać czym jest seks, lecz również pomoże nam odkryć nasze lęki, które nie pozwalają nam się naprawdę cieszyć tym fizycznym zbliżeniem. Obowiązuje go tajemnica lekarska taka sama jak każdego innego lekarza, a więc mamy szansę być pewni, że wszystko z czego mu się zwierzymy będzie zostawało pomiędzy nami oraz nikt postronny się o tym nie dowie.

Takie rozmowy mają szansę dużo zaoferować
Jeszcze niedawno ludzie, a zwłaszcza kobiety były wychowywane, iż seks to ich obowiązek względem małżonka oraz że one nie mają szansy z niego czerpać żadnych radości. Teraz to podejście bardzo się zmieniło, nie mniej jest tak bardzo zakorzenione w podświadomości niektórych kobiet, że intymne zbliżenie spowoduje im niejako cierpienie, gdyż obawiają się one, że ma szansę im być przyjemnie i mają szansę chcieć więcej. Wizyta u tego eksperta może przekonać takie kobiety, że seks głównie może być obopólną radością oraz kiedy uwielbiają go uprawiać, to nie ma w tym nic złego, a już z pewnością nie mogą uważać, iż są zepsute.

Taka rozmowa naprawdę nie jest zła
Kilka spotkań z tym specjalistą może powodować, że nasze życie będzie wspanialsze, iż to co nas od ciągle blokowało w środku teraz się przemieni, a co się z tym wiąże, że będziemy wyczuwali większą przyjemność ze współżycia (idź do serwisu ).

Jeżeli zainteresował Cię omawiany artykuł, bez ociągania przeczytaj jeszcze inne warte zapoznania się (https://restauracjawsloiku.com/product-category/dania-gotowe-w-sloikach/) materiały – na pewno też Cię zaintrygują!

Czasem takie psychiczne blokady mają szansę wyrządzić więcej szkód niż fizyczne trudności, a co się z tym wiąże, powinniśmy z nimi jak najszybciej zacząć walczyć.