Od prezencji może zależeć powodzenie? Oczywiście, że tak!

Nikogo nie należy chyba przekonywać, iż w powiedzeniu “jak cię widzą, tak cię piszą” jest bardzo dużo prawdy. Czy tego chcemy czy nie, inni osądzają nas po wyglądzie i nie jesteśmy w stanie tego zmienić.

A gdy czegoś nie da się zmienić, to trzeba to zaakceptować, a później jak najlepiej się dostosować. Szukając nowej pracy, licząc na awans, czy też licząc na nowych kontrahentów do własnej firmy, dobrze jest zwrócić uwagę na to, czy nasz wizerunek jest zgodny z tym, czego od nas oczekują. Zdaje się to łatwe, do zrobienia na własną rękę, jednakże my zdecydowanie polecamy skorzystanie ze szkolenia dress code- znajdziesz je tu: twojapesa.pl/oferta/szkolenia-dla-firm-dress-code-w-organizacji/.

stylistka, kobieta
Autor: Josh Jordan
Źródło: Galeria Mokotów

Dlaczego? Ponieważ chodzi tu nie wyłącznie o nauczenie się jak być ubranym profesjonalnie, stosownie do okazji, jak stosownie reprezentować swoją firmę, zrobić świetne pierwsze wrażenie, ale również jak pokazać swoją indywidualność, mocne strony. Szkolenia dress code wprowadzą cię w tajniki takiego sposobu wyboru ubrań, który pomoże ci odnieść sukces. Jednostkom, które wizyta w sklepie przyprawia o ból głowy, a efektem jest stos ubrań zalegających potem w garderobie rekomendujemy skorzystanie z usługi o nazwie personal shopper. Polega ona na oddaniu się w ręce specjalisty, który przeglądnie naszą garderobę, pozbędzie się nieużywanych i niepasujących do nas ubrań, a później pomoże nam skompletować garderobę od początku – konsekwentnie, uwzględniając naszą działalność zawodową, styl życia, potrzeby i zamiłowania.

Aby odnaleźć zbliżone informacje na opisywane zagadnienie spójrz na link (https://angelka.pl/przed-sesja/), a przeczytasz tam niezwykle ciekawe wiadomości, które zostaną Ci w głowie.

Doradca skupia się przede wszystkim na naszym wyglądzie – sugeruje, w jaki sposób decydując się na dane fasony damy radę zaakcentować atuty sylwetki oraz oczywiście ukryć jej mankamenty. Co ważne usługi personal shopper nie są dedykowane wyłącznie dla bogatych i dyrektorów ( Pesa). To inwestycja, dzięki której zyskamy garderobę wyposażoną obficie i na każdą okazję.

Zaintrygowała Cię prezentowana w tym wpisie tematyka? W takim razie kliknij ten link i zobacz jeszcze więcej szczegółów w tekście (https://sentiell.pl/pol_m_BIZUTERIA_Bizuteria-srebrna-pr-925_Pierscionki-135.html).

Zainwestowana w doradztwo suma to jednocześnie oszczędność na przypadkowych i zbędnych zakupach.

kobieta z torbami, zakupami
Autor: iStock
Źródło: iStock
Nie do zbagatelizowania jest również kwestia czasu, który zaoszczędzimy na chaotycznym gonieniu po sklepach – stylistka będzie wiedziała, gdzie najlepiej się udać w zależności od naszych potrzeb i zasobności portfela. Usługi personal shopper są coraz bardziej dostępne, właściwie w każdym większym mieście możemy je znaleźć, na przykład w Poznaniu po wpisaniu tej frazy w wyszukiwarkę dostaniemy kilka wyników. A jak wiadomo, gdzie jest walka o klienta, tam nieustannie dba się o jakość swoich usług.

Nikogo już chyba nie trzeba przekonywać, że jest to rodzaj usługi, z którego każdy może, a nierzadko powinien skorzystać.