Pięknie i wygodnie w kostiumie kąpielowym – nie tylko latem

Kostiumy kąpielowe przydają się nie jedynie w szczycie lata. Modny kostium kąpielowy potrafi zmotywować do aktywności – godzina na basenie nawet zimą w towarzystwie przyjaciółek okaże się prawdziwą przyjemnością, a równocześnie utrzymamy nasze ciało w odpowiedniej kondycji dzięki czemu, kiedy przyjdzie kolejne lato będziemy wyglądać i czuć się jeszcze lepiej! Weekend w SPA z basenem to też świetny pomysł, aby poprawić sobie nastrój w okresie zimy, gdy tęsknimy za wakacjami.
Warto mieć w swojej szufladzie modny kostium kąpielowy stworzony z wysokogatunkowych materiałów.

adidasy

Autor: KEEN
Biżuteria Cheetah

Autor: Drogerie Natura
Źródło: Drogerie Natura
Najlepiej mieć dwa rodzaje – strój jednoczęściowy oraz dwuczęściowy. Pośród obecnie polecanych strojów na basen znajdują się fasony z klasycznymi, pełniejszymi majtkami lub wyraźnie wyciętymi figami, a także z szortami. Pełniejsze majtki pomagają zamaskować niedoskonałości, a te wycięte podkreślają zaokrąglone pośladki. Stroje kąpielowe oferowane są z tradycyjną górą, bardotką abo wiązane na szyi. Do wyboru są miseczki z usztywnianym bądź miękkim wykończeniem, jak również modele push-up, które dedykowane są dla kobiet z małym biustem.
niemowle

Autor: Loren Kerns
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o kostiumy kąpielowe jagna.plwysokiej jakości marka Gabbiano może pochwalić się dużym uznaniem. Gabbiano co sezon wypuszcza nowe modele strojów, na przykład popularne stroje kąpielowe Mewa, stroje kąpielowe mewa w których każda kobieta poczuć się atrakcyjnie i wygodnie. W kolekcji Gabbiano znajdziemy wiele modnych kostiumów kąpielowych w ciekawych wzorach i żywych kolorach.

Przez stosowanie wysokiej jakości materiałów, kostiumy nie blakną od chloru, nie prześwitują i nie naciągają się, co zapewnia znakomity wygląd i maksymalny komfort na basenie czy w innej sytuacji.