Ponadczasowe torebki ze skóry, które nigdy nie wyjdą z mody

Mówi się, że kobieca torebka jest niczym studnia bez dna. Telefon, małe lusterko czy ulubiona zabawka dziecka – to tylko nieliczne przykłady. Ale żeby długo nam służyła, musi być uszyta z porządnego, trwałego materiału i posiadać mocne szwy. To, z czego wykonana jest torebka, ma nie tylko estetyczne, ale też praktyczne znaczenie i przede wszystkim decyduje o jej jakości. Z tego powodu kobiety miłością absolutną obdarzyły torebki ze skóry naturalnej.

Czerwona torebka
Autor: Prayitno / Thank you for (4 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com
Skórzana torebka to must have każdej fashionistki. Elegancka, funkcjonalna, czy można chcieć więcej? Torebki ze skóry naturalnej odnajdą się zawsze, wszędzie i o każdej porze roku – zależnie od fasonu.Nie ma co zastanawiać się czy warto skusić się na ich zakup, albowiem będą nam służyć latami. Należy wspomnieć, iż atrakcyjne ceny znajdziemy w hurtownia torebek. Tu więcej: fajne portfele.

Czarna listonoszka, to nie tylko przydatny, lecz też najmodniejszy dodatek dopełniający stylizację.

Masz ochotę zaznajomić się z kolejnymi ciekawymi postami na ten sam temat? Nie ma problemu. Najedź na łącze do www (https://bergson.pl/nerki-turystyczne/) i czytaj bez ograniczeń.

Można ją łączyć dla kontrastu z dziewczęcymi sukienkami, a nawet koronkami. Jej drapieżny charakter złagodzą jasne, pastelowe kolory. Jeżeli zależy nam na uzyskaniu bardziej rockowej stylizacji, wystarczy zestawić torebkę z dopasowanymi dżinsami, topem z sieciówki i botkami na obcasie, a nawet szpilkami. Nie obowiązuje już zasada Jackie Kennedy (dodatki w tym samym kolorze), dzięki czemu stylizacje są bardziej oryginalne.
Do niedawna uważano, że takie modele torebek pasują wyłącznie kobietom młodym, panie dojrzałe były skazane wyłącznie na klasyczne modele – do ręki. Na szczęście, obecnie styliści zdecydowanie odradzają przejmowanie się podobnymi ograniczeniami. Najnowsze artykuły: klasyczna, w kształcie trapezu lub prostokąta to najlepszy dodatek do pracy i na wieczorną kolację, możemy ją nosić na co dzień. Najlepiej komponuje się z klasycznymi ubraniami. Najbardziej neutralna i zawsze na czasie, będzie torebka w kolorze czarnym.

Obojętnie, jaką torebkę wybierzemy, możemy być pewne, iż „zadamy szyku”, gdyż torebki ze skóry naturalnej od dawna kojarzyły się z prestiżem i nic zanosi się, by któregoś dnia sytuacja ta uległa zmianie.