Stuprocentowy mężczyzna jest przekonany o tym jakie potrzebuje mieć w swojej garderobie buty

Mimo przepowiadanego przez psychologów oraz socjologów, kryzysu stereotypowego mężczyzny, to wyczekiwany przez każdego obraz faceta, raczej nie uległ zmianie. Stuprocentowy facet wciąż musi być mocny jak dąb, dzielny i zdecydowany.

zobacz ten serwis
Autor: Mack Male
Źródło: http://www.flickr.com
Funkcją społeczną mężczyzny jest nadal bycie głową rodziny, na którym spoczywa powinność jej zapewnienia jest bezpieczeństwa finansowego. Lecz dzisiejszy facet nie ma czasu zastanawiać się nad tym jaką rolę w życiu odgrywa mężczyzna. Zazwyczaj żyje w pośpiechu, pod naciskiem czasu, po drodze spełniając potrzeby towarzyszki życia, córki, rodziny, zakładu pracy, państwa.

Buty męskie
Autor: Mack Male
Źródło: http://www.flickr.com

Określeń męskości jest tyle, ile mówiących o niej ludzi. Niewątpliwie istnieje wiele tożsamych właściwości definicji – męskość. A jakich męskich właściwości możemy dopatrzeć się w związku z noszeniem ubioru i noszeniem obuwia przez stuprocentowego mężczyzny? Obuwie i należycie skrojony do postury garnitur, to podwalina dobrze skomponowanej, męskiej garderoby. Gustowne obuwie potrafi odciągnąć uwagę od innych niedoskonałości odzieży męskiej. Mężczyzna, który chce nieustannie reprezentować się w dobrym guście i zabezpieczyć się na wypadek wyjścia na przyjęcie lub inną ważną imprezę musi być posiadaczem choćby jednej pary męskich sznurowanych, najlepiej skórzanych. Takie buty świetnie sprawdzą się również w codziennych i bardziej formalnych spotkaniach biznesowych.

W czasie wolnym facet raczej pragnie czuć się bez skrępowania. Do casualowego stylu dobrze będą pasować buty z cholewką dla mężczyzn inspirowane sportowym stylem lub obuwie na bieżnikowej grubszej podeszwie. Botki męskie to świetne obuwie do chodzenia w mieście jak również do wspinania się na górskie wycieczki. Faceci często wkładają je jako podkreślenie nie tylko stroju weekendowego ale również nieoficjalnego. Ten fason obuwia świetnie komponuje się z jeansowymi spodniami, skórzaną kurtką albo parką w militarnym stylu. Buty męskie sklep internetowy zapewnia bogaty wachlarz propozycji w różnorodnych rozmiarach, modelach i z różnorakiego materiału. Oferta produktowa uwzględnia również buty sportowe, na szczególne wyjścia i na każdą porę roku.