Sculptra i usuwanie rozstępów – najczęściej wykorzystywane usługi kosmetyczne, które skutecznie polepszą i podwyższą elastyczności skóry

Każda kobieta marzy by jak najdłużej wyglądać młodo. Używają różnorakiego rodzaju kosmetyki czy również domowe sposoby, aby zachować młody i ładny wygląd. Postęp dzisiejszej medycyny estetycznej zezwala na aplikowanie na skórę w zamiarach regeneracyjnych nie tylko kosmetyków, ale też zabiegów mających polepszyć jej wygląd i giętkość.

Sposoby na likwidację rozstępów

więcej informacji
Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED
Tym, co spędza sen z powiek wielu kobietom oprócz zmarszczek są też rozstępy. Są to paski wrzecionowate, które pojawiają się najczęściej na powierzchni skóry brzucha, ud czy pośladków. Mogą pojawiać się również na ramionach i klatce piersiowej. Ich występowanie wiąże się z różnorakimi czynnikami takimi jak: podstawy genetyczne, zbyt prędki przyrost w krótkim czasie masy ciała, brzemienność lub przyczyny hormonalne. Współczesny postęp dziedziny kosmetycznej i medycyny estetycznej umożliwia skuteczniejsze usuwanie rozstępów. Stosowanie kremów może polepszyć jakość skóry i spowodować zmniejszoną widoczność rozstępów. Aczkolwiek zwykle usuwanie rozstępów wykonywane jest przy pomocy medycyny estetycznej a nawet interwencji chirurgicznej. Aczkolwiek chirurgiczne likwidowanie rozstępów jest bardzo przykrym i poważnym zabiegiem. Natomiast medycyna estetyczna umożliwia na ich eliminowanie metodami bezbolesnymi i nieinwazyjnymi.

Nowoczesna metoda wygładzająca skórę twarzy

Wśród najczęściej stosowanych przez kobiety zabiegów w salonach medycyny estetycznej prócz
kosmetyczka
Autor: www.homejobsbymom.com
Źródło: http://www.flickr.com

eliminowania rozstępów są także zabiegi mające na celu wygładzenie skóry i eliminację zmarszczek. Gabinety kosmetyczne mają w swojej propozycji dużą paletę zabiegów przywracających skórze zdrowy wygląd.

Na tej stronie jest wiele użytecznych wiadomości, jednak prędko zobacz też pozostałe szczegółowe informacje laser do usuwania tatuaży. One również są bez wątpienia warte uwagi.

Zabiegiem, który cieszy się ostatnio sporą popularnością jest Sculptra, czyli kwas polimlekowy – kliknij w link. Wykorzystywany do ożywiania wytwarzania naturalnego kolagenu, zmniejsza zmarszczki, nadaje skórze większej giętkości a także poprawia kształt twarzy. Stosowany jest do odtwarzania objętości tkanek miękkich znajdujących się w twarzy. Sculptra jest kwasem, który produkowany jest w organizmie, dlatego jest bezpieczny ponieważ doszczętnie rozkłada się w organizmie obywatela. Idealnie sprawdza się, jako procedura nieinwazyjna przy korekcji owalu twarzy czy ujędrniania skóry.