Sculptra i usuwanie rozstępów – najczęściej wykorzystywane usługi kosmetyczne, które skutecznie polepszą i podwyższą elastyczności skóry

Każda kobieta marzy by jak najdłużej wyglądać młodo. Używają różnorakiego rodzaju kosmetyki czy również domowe sposoby, aby zachować młody i ładny wygląd. Postęp dzisiejszej medycyny estetycznej zezwala na aplikowanie na skórę w zamiarach regeneracyjnych nie tylko kosmetyków, ale też zabiegów mających polepszyć jej wygląd i giętkość.

Sposoby na likwidację rozstępów

więcej informacji

Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED
Tym, co spędza sen z powiek wielu kobietom oprócz zmarszczek są też rozstępy. Są to paski wrzecionowate, które pojawiają się najczęściej na powierzchni skóry brzucha, ud czy pośladków. Mogą pojawiać się również na ramionach i klatce piersiowej. Ich występowanie wiąże się z różnorakimi czynnikami takimi jak: podstawy genetyczne, zbyt prędki przyrost w krótkim czasie masy ciała, brzemienność lub przyczyny hormonalne. Współczesny postęp dziedziny kosmetycznej i medycyny estetycznej umożliwia skuteczniejsze usuwanie rozstępów. Stosowanie kremów może polepszyć jakość skóry i spowodować zmniejszoną widoczność rozstępów. Aczkolwiek zwykle usuwanie rozstępów wykonywane jest przy pomocy medycyny estetycznej a nawet interwencji chirurgicznej. Aczkolwiek chirurgiczne likwidowanie rozstępów jest bardzo przykrym i poważnym zabiegiem. Natomiast medycyna estetyczna umożliwia na ich eliminowanie metodami bezbolesnymi i nieinwazyjnymi.

Nowoczesna metoda wygładzająca skórę twarzy

Wśród najczęściej stosowanych przez kobiety zabiegów w salonach medycyny estetycznej prócz

kosmetyczka

Autor: www.homejobsbymom.com
Źródło: http://www.flickr.com

eliminowania rozstępów są także zabiegi mające na celu wygładzenie skóry i eliminację zmarszczek. Gabinety kosmetyczne mają w swojej propozycji dużą paletę zabiegów przywracających skórze zdrowy wygląd.szczegółowe informacje laser do usuwania tatuaży laser do usuwania tatuażyZabiegiem, który cieszy się ostatnio sporą popularnością jest Sculptra, czyli kwas polimlekowy – kliknij w link. Wykorzystywany do ożywiania wytwarzania naturalnego kolagenu, zmniejsza zmarszczki, nadaje skórze większej giętkości a także poprawia kształt twarzy. Stosowany jest do odtwarzania objętości tkanek miękkich znajdujących się w twarzy. Sculptra jest kwasem, który produkowany jest w organizmie, dlatego jest bezpieczny ponieważ doszczętnie rozkłada się w organizmie obywatela. Idealnie sprawdza się, jako procedura nieinwazyjna przy korekcji owalu twarzy czy ujędrniania skóry.