Stylistka- osoba, która może nam pomóc odnaleźć swój styl oraz nauczy nas w jaki sposób dobierać ubrania, żeby wyglądać świetnie

Znalezienie własnego stylu to często bardzo długa droga. W galeriach handlowych jest bardzo dużo ubrań oraz dodatków, moda sugeruje nam jeszcze inne rozwiązania. Jeśli nie wiemy w jaki sposób się ubrać, najlepiej skorzystać z usług stylistki.

po zakupach ze stylistką

Autor: Trang Angels
Źródło: http://www.flickr.com

Osoby, które pomogą nam w wybraniu ubrań tudzież znalezieniu odpowiedniego stylu najłatwiej jest znaleźć w internecie. Istnieje mnóstwo prywatnych stron kobiet, które proponują ze swojej strony zakupy ze stylistką. Poznań albo Warszawa będą dobrymi miejscami, żeby znaleźć wykwalifikowane specjalistki od ubioru. Jeśli odnajdziemy już odpowiednią osobę, możemy zdecydować się na jej usługi. Czasem jest to analiza kolorystyczna wraz z zakupami, często jednak spotkanie odbywa się początkowo na rozmowie na temat naszych oczekiwań, a później na zakupach. Kupowanie odzieży często trwa kilka godzin, stylistka (np. przeznacza cały dzień na pomaganie nam, można jednak ograniczyć ten czas do paru godzin. Określamy również budżet, w zależności od naszych możliwości pieniężnych. Pozostałe rzeczy, które będą doskonale się sprawdzały w naszej garderobie otrzymamy spisane na liście.

modna kobieta

Autor: Will Fisher
Źródło: http://www.flickr.com

Moda może być świsną wskazówką a także nierzadko proponuje niezwykle ciekawe rozwiązania, ale nie zawsze modny fason albo kolor będzie pasował do naszej figury czy też typu urody. Najlepiej wybierać usługi wraz z analizą kolorystyczną, jeśli decydujemy się na zakupy ze stylistką. Poznań to miasto, w którym znajdziemy wykwalifikowane kolorystki, które mogą pomóc nam w doborze kolorów oraz ubrań. Możemy dowiedzieć się w których barwach jest nam najlepiej, które idealnie współgrają z naszą cerą oraz włosami. Potem będziemy wiedziały jaki kolorów musimy unikać, aby nie wyglądać na przygnębione czy też zmęczone. Dobranie odpowiedniego fasonu sprawi, iż nasza sylwetka zawsze będzie wyglądała atrakcyjnie, ponieważ podkreślimy to, co jest w nas najładniejsze, posiadane atuty, które ma każda klientka.

Usługi stylistki (np. osobistej stylistki – Basi Józefiak) to nie jedynie zakupy, ale także wiele nauki w kwestii doboru stroju. Czasem nawet nie zdajemy sobie sprawy, że zmieniając między innymi kolor włosów możemy zupełnie inaczej wyglądać w ulubionym stroju. Porady stylistki mogą być bardzo pomocne w wielu przypadkach.