Wiosenne porządki czas zacząć!

Wiosna nadchodzi pełną parą. Poranki są na razie chłodnawe, ale w ciągu dnia już jest tak ciepło, iż warto pomyśleć o uzupełnieniu wiosennej garderoby. Weryfikację tego co ubrać, a co z pewnością trzeba kupić, nawet panowie winni zrobić dokładnie w tej chwili, jeszcze przed pełnią wiosny. Już za chwilkę na resztę roku pożegnamy się z ciepłymi płaszczami, swetrami kupionymi w czasie zimy w Szczyrku, Zakopanem z motywem górskim. To świetnie!

moda damska

Autor: HEPPIN.COM
Źródło: HEPPIN.COM
Nareszcie można pochwalić się szczupłą figurą pracowicie przecież zbudowaną na siłowni czy basenie. Oczywiście z modą w pierwszym momencie kojarzymy damy ale nie zawsze jest to obecnie regułą. Mężczyźni również kochają ciuszki.

Chyba najbardziej popularne są ostatnimi czasy bluzki typu longsleeve, czyli powiedziawszy tak aby zwyczajny człowiek zrozumiał i nie miał potrzeby spozierać do słownika: jest to koszulka męska, przylegająca do ciała tak, by ukazać silne strony wysportowanego pana, z rękawami o długości trzy czwarte. Zatem koszulki longsleeve, to forma pośrednia pomiędzy koszulką z długim rękawem a koszulą z krótszym rękawkiem. Oczywiście nie ma przeszkód aby jednocześnie była koszulką z aplikacjami. Modne ostatnio odcienie to błękit, turkusowy a także oczywiście klasycznie biały. Dżentelmeni trochę mniej barczyści winni zastanowić się nad zaopatrzeniem się w bluzki z rękawami, ale nie zbyt obcisłej.

Jeżeli z kolei uzupełniamy braki w garderobie dziecka albo nastolatka będziemy mogli wybierać spośród bardzo wielu wzorów nie tylko jeżeli chodzi o gamę kolorystyczną. Dość prędko rozwijającą się gałęzią tego działu mody są koszulki z aplikacjami. Rzecz jasna nadruki na koszulkach dostosowane są do wieku pociechy.

Skoro już ubraliśmy tatusia a także dzieci, czas zainteresować sięgarderobą mamusi. Sukienki zostawmy w tej chwili w spokoju. Jednakowo jak w przypadku reszty rodziny, zainteresujemy się tylko koszulkami. Wybór jest olbrzymi! Najnowszym fasonem są tak zwane koszulki nietoperze. Proszę ekologów o zachowanie zimnej krwi, żadne z tych przesympatycznych zwierząt nie ucierpiało 🙂 Bluzka wyglądem przypomina nietoperza fruwającego – właśnie stąd ta oryginalna nazwa.