Torby i torebki czyli praktycznie wszystko o tym, jak dużą spełniają rolę dla pań i jak się je dobiera do okoliczności i stroju

Jednym z nieodłącznych atrybutów nowoczesnych kobiet są torebki. O ile panowie bardzo dobrze sobie bez niej radzą, to większość kobiet bez torebki nie może sobie wyobrazić życia – przecież trzeba gdzieś nosić mnóstwo najróżniejszych drobiazgów, które i tak w większości przypadków nie są potrzebne, ale trzeba je przy sobie mieć.

Poza tym torebki są świetnym uzupełnieniem eleganckiego stroju, będą podkreślać jego charakter a tym samym zmysł smaku oraz styl właścicielki. Jednak jak okazuje się przeważnie, tak naprawdę żadnej pani tylko jedna torebka nie starczy – będzie ona musiała ich mieć przynajmniej parę, za każdym razem odpowiednio dobierając ją do ubioru. I przeważnie każda z nich będzie inna, ma inną stylistykę, materiał i kolor z jakiego została zrobiona, no i oczywiście będzie pasować na odmienne okazje. Jeśli jakaś kobieta będzie chciała, żeby jej torebka pasowała do wyglądu i okoliczności, to powinna się trzymać kilku zasad. Nie są one trudne do zapamiętania, a ich stosowanie z pewnością pozwoli uniknąć modowych wpadek.

Odwiedź ten link – to naprawdę świetna propozycja, która z całą pewnością bardzo Cię zaintryguje! Nie czekaj zatem i sprawdź już teraz!

Tu więcej: szykowne aktówki.

Pierwszą z takich zasad jest wybór wielkości torebki w zależności od tego, na jaką okazję ona będzie. Na wieczorne wyjście na kolację torebka raczej być powinna nieduża, a na zwykłe chodzenie na zakupy albo do pracy znacznie lepsze będą duże, do jakich zmieści się wszystko, co będzie potrzebne.

Torebka damska
Autor: SPERA.de Designerschuhe, Taschen und Accessoires
Źródło: http://www.flickr.com

Następna zasada to wybór torebki ze względów kolorystycznych. Obecnie moda zmieniła się znacznie i konieczne już nie jest, aby torebka pasowała do kapelusza czy też butów. Sprawdź więcej: ​.

Wręcz przeciwnie, powinna być ona nie uzupełnieniem ubioru, ale jego ważnym elementem, przez co pozwolić sobie można na mniej lub bardziej odważne zestawienia. Rzecz jasna kolorystykę wszystkiego trzeba dobierać ze smakiem, bo w przeciwnym wypadku zwyczajnie będzie się śmiesznie wyglądać, lecz to najlepiej się zobaczy, jak się zobaczy przed lustrem. Jeśli któraś z Pań ma problem z wybraniem odpowiedniej torebki dla siebie to z pewnością może jej pomóc jakaś dobra hurtownia torebek – w niej z reguły będzie taka propozycja, że bez większego problemu znajdzie się coś odpowiedniego.