troska o dobre odżywianie

Od dawna wiadomo, że dbałość o odpowiednie, zdrowe odżywianie jest ważna dla harmonijnego wzrastania, także utrzymania odpowiedniego stanu zdrowia. Zezwala ustrzec się wielu schorzeń, jakie rozwijają się czasami przez wiele lat, jako następstwo konsumowania przesadnej, bądź nazbyt małej ilości określonych pierwiastków pokarmowych.

owoce
Autor: Pink Sherbet Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Ekologiczna woda kokosowa jest całkiem prawdziwa, czysta biologiczne, a również pełna nieodzownych dla naszego systemu soli, witamin i mikroelementów. Wspaniale substytuuje mleko i napoje izotoniczne.

Przypadł Ci do gustu nasz wpis? Zatem zapewne masz chęć przeczytać coś jeszcze. Jeśli tak, to wejdź w ten link i idź do źródła (https://www.rehabilitacje.org/sollux). Miłej lektury!

Jest bezbarwna, nieraz nieznacznie mętna, zabarwiona na biało i niemal kompletnie pozbawiona tłuszczu. Im młodszy kokos, tym sporzej wody mieści. Woda kokosowa jest obfitym zdrojem wielu pierwiastków mineralnych, m.in. potasu, magnezu, wapnia, fosforu i sodu.

Przejdź do serwisu twórcy (https://beskidmed.pl/okulista-zory/), jeżeli zainteresowały Cię treści podane w tym tekście. Tam znajdziesz znacznie więcej szczegółów.

Woda kokosowa działa jak trunek izotoniczny, iryguje organizm i poprawia niedobory elektrolitów spowodowane pogłębionym wysiłkiem fizycznym. Obejmuje ona znacznie więcej potasu niż większość różnych trunków energetycznych i izotonicznych, a również charakteryzuje się mniejszym składem sodu. Dzięki temu dopomaga naszemu systemowi szybciej się zregenerować i nabrać energii przed następnymi wyzwaniami. Wyśmienicie nadaje się dla sportsmenów w trakcie pogłębionego wysiłku. Ekologiczna woda kokosowa jest antyalergiczna, nie mieści laktozy ani cholesterolu. Do tego posiada niższą zawartość tłuszczu aniżeli mleko, a zarazem jest od niego bardziej odżywcza. Woda pochodząca z środka młodego zielonego kokosa posiada zestaw podobny do osocza krwi – nasz typ: ekologiczna woda kokosowa.

zdrowe przekąski
Autor: TOK TOK
Źródło: TOK TOK
Kokos i woda kokosowa świetnie oddziałuje na formę cery, dodają skórze blasku, jędrności i gładkości. Kokos działa świetnie na serce, normuje cholesterol, wspomaga w podtrzymaniu wagi ciała, oczyszcza organizm z toksyn i drobnoustrojów. Dodaje siły, wzmaga przemianę materii. Energetyczny baton kokosowy nie mieści żadnych sztucznych domieszek i polepszaczy Wyrabiane są w taki sposób, aby nie pozbawić ich zalet pożywnych. Świetne dla sportowców, ludzi spędzających czas aktywnie, oraz dla wszystkich wypatrujących pożywnej i najbardziej smacznej przekąski – kliknij i zamów taki batonik dla siebie.