Uśmiech jest najpiękniejszą wizytówką niejednej osoby – przełamuje bariery oraz daje możliwość poznawać nowych przyjaciół

Mówi się, że uśmiechnięty człowiek natychmiast jest bardziej przyjazny. Tym bardziej jeżeli jest to szeroki uśmiech od ucha do ucha.
W wielu branżach istotna jest prezencja i miły uśmiech.

wykład
Autor: DFID – UK Department for International Development
Źródło: http://www.flickr.com
kobiece usta
Autor: Nicolas Fuentes
Źródło: http://www.flickr.com
Menadżerka w sklepie albo prezenterka telewizyjna nie byłyby w stanie wykonywać swego zawodu, gdyby brakowało im zębów. Niestety ubytki w uśmiechu często dyskwalifikują ludzi, którzy starają się o pewne stanowiska pracy. To przykre, ale wszyscy to wzrokowcy i zwykle oceniają innych w przeciągu zaledwie pierwszych kilku momentów. Szczery uśmiech zawsze ułatwia zjednywanie sobie ludzi. Jeżeli jednak w naszym życiu wydarzyło się coś, co było przyczyną ubytków w uśmiechu, to nie wydaje się to być koniec świata. Nie znaczy to, że mamy nie wychodzić z domu czy wiecznie mieć nieuśmiechniętą minę.

Nie wystarcza Ci ten krótki tekst umieszczony w tym serwisie? Nie martw się i sprawdź więcej psychoterapia uzależnień wrocław tutaj, znajdziesz tam tego typu informacje.

Należy po prostu wybrać się do gabinetu dentystycznego i zapytać o implanty. Nie musimy się bać. Jest XXI stulecie i dentyści wykonują podobne zabiegi dość regularnie. Implanty to po prostu zęby, które przymocowuje się do dziąsła na stałe. Jedna różnica polega na tym, że zamiast korzenia posiadają śrubę. Cały zabieg nie ciągnie się dłużej niż kilkadziesiąt minut i jest przeprowadzany pod znieczuleniem. Implanty (implantologia w Radomiu zobacz) dobrze uzupełnią pewne pojedyncze braki w uzębieniu.

Od tej chwili nie będziemy już musieli skrywać swego uśmiechu i zasłaniać się dłonią, kiedy będziemy się uśmiechać. Od dzisiaj będziemy mogli w pełni pokazywać światu swój promienny uśmiech i znów być szczęśliwi.