Uśmiech rodem z Hollywood

Czy wiesz, że człowiek, który otrzymuje Oscara, w pakiecie z legendarną statuetką dostaje często też bon na zabieg wybielania zębów? Nic dziwnego, wszakże doskonałe uzębienie jest fundamentalne w tej branży. I nie tylko.

Na co patrzą osoby, które cię pierwszy raz poznają? Bez wątpienia są to ubiór, sposób mówienie, kolor oczu. No i naturalnie uzębienie. Nie oszukujmy się, każdy recenzuje nowo poznaną osobę po cechach zewnętrznych. W przypadku, kiedy napotkany posiada okropne, wybrakowane zęby, jest zazwyczaj negatywnie postrzegany. W krajach zamożnych utrzymuje się, że obowiązkiem każdego porządnego człowieka jest dbanie o nienaganne uzębienie. Eksponując chore, pożółkłe zęby nie da się osiągnąć sukcesu w wielu zawodach. To również kluczowe dla świeżych absolwentów uczelni – gdy ruszasz na rozmowę o pracę, rozsądnie wybierasz ubiór, ale czy zastanawiasz się nad tym, czy twoje zęby wyglądają OK? Człowiek, który przeprowadzał rozmowę, na pewno popatrzy na twoje zęby i ich prezencja posiada duże znaczenie…
dentysta
Autor: jamesvandyke
Źródło: http://www.flickr.com

Czytaj też

Jeśli poszukujesz gabinetu, który szybko i skutecznie sprawi, że twój uśmiech zalśni cudną bielą, do wyszukiwarki wpisz sformułowanie „wybielanie zębów”.https://bionateo.com/ktory-olej-cbd-wybrac/ olej konopny spożywczyPrzypominamy, że nazwę miasta możesz zmienić na taką, która ci odpowiada.

Ale dobra opieka nad zębami to nie wyłącznie wybielanie. Fundamentalne jest przestrzeganie systematycznych kontroli stanu zdrowia zębów. O ile chcesz, by twoje zęby były zdrowe cały czas, wizytuj kompetentnego dentystę przynajmniej trzy razy w ciągu roku. Porządny zakład stomatologiczny w stolicy Dolnego Śląska odszukasz, do Google wstawiając słowa „dentysta Kraków”.

Ciekawy artykuł:

Zanim postawisz na dany gabinet możesz poszukać w internecie recenzji na jego temat. W sieci internetowej funkcjonują branżowe witryny, na których użytkownicy wymieniają się opiniami, związanymi z leczeniem w danym ośrodku lekarskim.

Napisał