W jaki sposób centra handlowe w stolicy Wielkopolski, a także te w pozostałych większych miejscowościach, starają się przyciągać nowych konsumentów

Galerie handlowe od dobrych paru lat przyciągają elegantki, które chcą nabyć nie tylko nowe dżinsy, kardigany, płaszcze czy kozaki, lecz także i odpocząć w czasie picia wspaniałej kawy w cukierni albo przy oglądaniu witryn pełnych supermodnych ciuchów. Handlowcy bardzo dobrze wiedzą, w jaki sposób przyciągać przedstawicielki płci pięknej i sprawiać, by zostawiały w kasie nawet po kilkaset złotych.

galeria handlowa
Autor: Joshua Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Co innego dżentelmeni – oni już z reguły, a może i przyzwyczajenia, raczej nie lubią zakupów, zatem trzeba ich podstępem zwabiać do sklepów z odzieżą męską.

Wiedz, że wnikliwe opracowanie to nierzadko najcenniejsze źródło informacji? Tak jest i w tym przypadku – kiedy klikniesz ten link, przeczytasz podobne użyteczne materiały.

Kupony rabatowe zapewne nie przyciągną mężczyzn do galerii handlowych zlokalizowanych na terenie Poznania bądź innego wojewódzkiego miasta, ale bony upominkowe drukowane przez część butików już jak najbardziej. A dodatkowo przedstawiciele męskiej części społeczeństwa chętnie udają się do centrów handlowych np. wtedy, kiedy tamtejsze markety organizują coroczne wyprzedaże elektroniki. Warto jednak pamiętać o tym, że do sklepu wielkopowierzchniowego przychodzi się także po to, by przyjemnie spędzić niedzielne popołudnie.

I tutaj na klientów czekają tego typu rozrywki, jak np. czasowe wystawy ilustrujące działanie maszyn wymyślonych przez starożytnych lub przedstawiające przełomowe dla ludzkości wynalazki znanych naukowców. W tego typu sklepach uzupełnia się także zeznania podatkowe, poznaje zasady zbilansowanego sposobu żywienia czy wreszcie wykonania idealnego makijażu. Z koeli panie po pięćdziesiątce czy siedemdziesiątce chętniej przyjeżdżają do galerii w czasie, kiedy mają okazję poznać praktyczne rady znawców światowych trendów. Jeśli galeria handlowa w sercu bądź na przedmieściach Poznania ogłasza niedzielne zakupy ze stylistką (bardzo dobry pomysł), to część przedstawicielek płci pięknej wyda więcej oszczędności i zakupi tym samym więcej atrakcyjnych kreacji, dobranych rzecz jasna przez specjalistę.

Moda przemija, ale pewne podpowiedzi można wykorzystać przy zakupie ubrań na kolejny sezon. A zakupy ze stylistką można zarekomendować przede wszystkim tym damom, które chcą coś zmienić we własnym wyglądzie, ale zupełnie nie mają pomysłu od czego zacząć, a także nie wiedzą, jakie sukienki czy swetry i żakiety najlepiej będą pasować do konkretnej postury czy stylu uczesania.