W jaki sposób trochę znerwicowana pracą pani może się odprężyć i przy okazji poprawić wygląd swojej skóry

Uroda oraz moda to współcześnie bardzo powszechnie używane wyrazy. Paniom, a zwłaszcza elegantkom, zależy na tym, żeby przez długie lata zachować młodzieńczą świeżość. Takie zadanie jednakże do prostych raczej się nie zalicza. A to za sprawą niezwykle nerwowej pracy, której niewiasty bez reszty się poświęcają. Tak czy owak, każda bizneswomen płaci wysoką cenę za błyskotliwą karierę w reklamie. Efektem zarwanych nocy oraz nadużywania alkoholu bywają podkrążone oczy i poszarzała cera.

kobiety w SPA
Autor: STUAimages
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy ogólne wyczerpanie organizmu coraz bardziej daje o sobie znać, to sygnał, że należy przystopować. Bezrobotnym paniom radzi się np. wizytę u fryzjera (ma to dodać odwagi tym mniej zaradnym białogłowom), z kolei zmęczonym bizneswomen można zaoferować zabiegi kosmetyczne, tym razem przede wszystkim w celach poprawy stanu urody.
Jedną ze rewelacyjnych i łatwo osiągalnych kuracji bywa endermolifting (więcej w tym źródle). Zabieg stosowany jest na oblicze, a jego efektem będzie zmniejszenie ilości zmarszczek i znaczna poprawa jędrności skóry. Endermolifting stosuje się również w przypadku, gdy dama pragnie chociaż nieco poprawić kontur twarzy. A jeżeli konkretna partnerka zapragnie zaskoczyć swoim wyglądem partnera, to wspomniany zabieg będzie w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem – poza wspomnianymi w tym miejscu korzyściami, trzeba także pamiętać o tym, że kolejnym plusem tej kuracji jest redukcja tkanki tłuszczowej na twarzy i brodzie.

interesujący odnośnik
Autor: Naomi King
Źródło: http://www.flickr.com

Aby móc poczuć się komfortowo w trakcie krajowych spotkań, szczególnie jeżeli kobieta jest delegowana na prelegenta, trzeba pozbyć się wszystkich niedoskonałości. A do nich specjaliści od dobrego wyglądu wliczają przykładowo przebarwienia, blizny albo rozstępy. Z takimi defektami skóry świetnie poradzi sobie amerykański laser Palomar. Dzięki serii zabiegów cera klientki stanie się o wiele młodsza, a kobieta wróci do domu w lepszym humorze, który będzie jej towarzyszył chociaż przez parę kolejnych dni.

Żeby jednak uzyskane efekty były olśniewające, laser Palomar musi się znajdować w właściwych dłoniach, co oznacza, że zabieg wykonuje tylko doświadczony i wykwalifikowany kosmetolog. A poza tym, jeszcze przed zainicjowaniem kuracji, zada on czterdziestolatce kilka istotnych pytań, a od udzielonych odpowiedzi zależeć będzie decyzja, czy konkretny zabieg można w ogóle wykonać – wybrane choroby mogą być bazą do odmowy wykonania np. mezoterapii igłowej.