W które przedmioty wyekwipowany musi być gabinet, w jakim przeprowadzane są zabiegi kosmetyczne

W pomieszczeniu masażu obok stanowiska do masażu montuje się umywalkę, dozownik mydła w płynie oraz sytuuje się ręczniki jednorazowego użycia. Co się tyczy pokoju zabiegowego powinny w nim znajdować się, w celowo wyznaczonym do tego miejscu, specyfiki dezynfekcyjne. Nie możesz zapomnieć też o zamykanym pojemniku na środki jednorazowego użytku i tampony lub waciki jałowe. Mało tego na kosmetykach nieodzowna jest data otwarcia a także data ważności.


Pomieszczenie socjalne. Jeśli w salonie kosmetycznym pracuje jedna osoba, to nie musi być specjalnie wydzielonego wnętrza socjalnego dla personelu. Trochę inaczej sprawa wygląda jeżeli zatrudniona będzie chociaż jedna osoba, wówczas wnętrze socjalne jest obligatoryjne. Co w nim odnajdziemy? Najprawdopodobniej natrysk oraz umywalkę. Umywalka jest wymagana, aby personel miał dojście do wody. W pomieszczeniu socjalnym powinien znajdować się także imbryk oraz miejsce do spożywania pokarmów. Jeszcze jeden istotny szczegół, szczotki jak też mopy do podtrzymania czystości w salonie muszą wisieć na haczykach bądź powinny być schowane do szafy. Należyty sprzęt kosmetyczny Wrocław, Gdynia, Kraków, Szczecin jak też inne duże miasta oferują od ręki Profesjonalny sprzęt kosmetyczny do kupienia w Internecie.
gabinet kosmetyczny
Autor: Phalinn Ooi
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie instrukcje muszą być zawieszone w dostrzegalnym miejscu? Zacznijmy od instrukcji mycia dłoni dla personelu (łazienka dla personelu blisko umywalki), dalej koniecznie należy nadmienić o instrukcji reguł dezynfekcji przyrządów, sprzętu kosmetycznego a także powierzchni płaskich (nieopodal stanowiska do dezynfekcji).

Jeżeli zafascynował Cię ten artykuł, to w tym miejscu znajduje się notka z serwisu, która też zawiera niezwykle ciekawe dane na prezentowany tutaj temat.

Później instrukcja postępowania z odpadami powstającymi po zabiegach kosmetycznych, dyrektywa przeciwogniowa i zauważalne wskazanie dróg ewakuacyjnych. Na tym nie koniec, nie możemy zapomnieć o specjalnym oznakowaniu miejsca, gdzie znajduje się gaśnica albo znaczku, bądź etykietce z napisem „zakaz palenia”. Sprzęty takie jak na przykład laser frakcyjny co2 hurtownia (rzuć okiem na okazję dotyczącą produktu – towar z chin maxy) w Warszawie oferuje od ręki. Profesjonalny sprzęt kosmetyczny do kupienia w Internecie
Czy w salonie muszą być kubki jednokrotnego użycia dla klientów czy mogą być szklanki? W gabinecie mogą znajdować się szklanki dla , lecz musi być on wówczas wyekwipowany w zmywarkę z wyparzarką. Poza tym taki salon powinien mieć osobne wnętrze, które jest określone tylko do ich zmywania a także wyparzania.