Na przekór obiegowym opiniom, faceci lubią to co modne.

Męski styl kreują różne akcesoria, to one najlepiej cechują faceta z klasą i to w doposażenie warto lokować fundusze. Hurtownia galanterii skórzanej sprzedaje akcesoria, które wykreują sylwetkę dobrze ubranego i nowoczesnego pana. Obecnie pieczę nad torbami przechwyciły kobiety. Jednak na samym początku swojego istnienia były przeznaczone tylko dla panów.

torba męska

Autor: Peter McConnochie
Źródło: http://www.flickr.com
Mimo panowania damskiej torebki, praktyczne i zgodnie z najnowszymi trendami wzory dla mężczyzn stają się także popularne. Akcesoria mogą bardzo dużo pokazać o ich właścicielu, z tego względu męskie obuwie, skarpetki, paski, zegarki, okulary przeciwsłoneczne (http://www.rajsoczewek.pl/przeciwsloneczne/ray-ban) i torby powinny uwydatniać wysublimowany komplet (zobacz stronę).

Torba czy to sportowa czy spotkania biznesowe – musi być dopasowana do wymagań pana. Zwłaszcza, gdy mają się w niej zmieścić takie przedmioty, jak komputer czy tablet. Warto także zadbać o modny krój idąc na trening. Plecak to element aranżacji, który musi być zestawiony z pozostałą częścią ubioru. Jeżeli mężczyzna wybiera fason skórzany powinien pamiętać, aby kolorystycznie harmonizował z butami, paskiem do spodni, a nawet paskiem od zegarka. Wszystkie wykorzystane w ubiorze elementy skórzane powinny być tej samej barwy. Prawdziwy mężczyzna w każdych okolicznościach i o każdej porze powinien odpowiednio się prezentować – niedopuszczalna jest sportowa torba czy plecak założony do wytwornego i stylowego kompletu.

portfel

Autor: Incase
Źródło: http://www.flickr.com
Najbardziej rozpowszechnionym typem toreb są aktówki dla mężczyzn (kliknij tu). Wskazane jest by były zrobione z naturalnej skóry i mieć tradycyjny, niewymyślny format. Ich doskonałość powoduje, że nie wychodzą z mody przez wiele sezonów. Jeśli facet decyduje się na bardziej casualowy styl, to jest hurtownia galanterii skórzanej, w której można odszukać właściwe modele. Odszukać tu można plecaki dla facetów o sportowym kroju, duże worki albo małe fasony o krótkim uchwycie, w sam raz do noszenia w ręce. Wersja dużych toreb będzie przydatna w codziennych sytuacjach takich jak chociażby potrzeba zabrania rzeczy do pracy. Fantastycznie zastąpi również walizkę w bagażu podręcznym, dzięki wszytym kieszeniom bez kłopotu można się zapakować na parodniowy wyjazd w sprawach służbowych.