Wiosna oraz lato to okres, gdy chętnie spędzamy każdą wolną chwilę na świeżym powietrzu.

Słoneczna i ciepła pogoda nakłania do rozmaitego rodzaju zabaw pod chmurką, a wspólny piknik to świetna okazja, aby lepiej poznać sąsiadów.


Pyszne jedzenie

matka z córką, piknik, natura

Autor: Otmuchów
Źródło: Otmuchów
Piknik nieodmiennie kojarzy się ze smacznym jedzeniem na świeżym powietrzu. Jeżeli w wybranej przez nas lokalizacji nie ma stolików z ławkami, tak samo dobrze sprawdzą się koce położone na trawie. W takich warunkach jednak łatwo o nieoczekiwany wypadek i stłuczenie talerza tudzież szklanki, stąd też znacznie lepszym pomysłem okażą się naczynia plastikowe i papierowe kubki, które znaleźć możemy w niejednym markecie. A co zrobić do jedzenia? Aby ułatwić sobie nieco jedzenie w takich warunkach warto zrobić pyszne i kolorowe kanapki, a na deser zaserwować owoce. Jeżeli masz taką możliwość, możesz też rozpalić grilla czy też ognisko. Upieczone własnoręcznie kiełbaski niewątpliwie będą smakowały, a ruch na świeżym powietrzu na pewno zaostrzy apetyt. Będzie to jedna z ważniejszych atrakcji dla maluchów.

Zabawa na świeżym powietrzu

Piknik w gronie znajomych wcale nie musi ograniczać się tylko do jedzenia i leżakowania. Jest to również dobra okazja do różnego typu zawodów sportowych. Wyścigi w workach, atrakcyjny tor przeszkód, czy przeciąganie liny to zazwyczaj standardowe elementy tego typu imprez, które angażują do wspólnej zabawy tak najmłodszych, jak i dorosłych. Wystarczy tylko podzielić się na drużyny i można zacząć rywalizować. Można także zafundować nagrody rzeczowe dla zwycięskiej grupy oraz nagrody pocieszenia dla zawodników, którym nie udało się zdobyć wysokiego miejsca- dowiedz się więcej na . .

Jeżeli zaciekawił Cię opisywany artykuł, kliknij też na taki link, gdyż odnajdziesz w tym miejscu podobny świetny serwis (http://www.elpasa.pl/opinie-cms-6.html) – on także jest warty polecenia.

.

medal, nagroda, trofeum

Autor: Engyles
Źródło: http://www.flickr.com
Warto przy tym wcześniej sprawdzić, czy w naszym mieście nie odbywa się produkcja medali. Odpowiednio zaprojektowana nagroda będzie doskonałą pamiątką, a ponadto nieodzownie kojarzy się ze sportem. Producent odznak zapewne doradzi również, jaki wzór wybrać, jeżeli chodzi o nagrody pocieszenia. Najlepiej, gdyby były one spójne stylistycznie, z upominkiem dla zdobywców podium. Warto rozpocząć poszukiwania w internecie. W wyszukiwarkę wystarczy wprowadzić odpowiednią frazę, na przykład „produkcja medali” albo „producent odznak”. Wówczas natrafimy na pewno na interesujące, jeśli nie na najlepsze propozycje, po jakie warto sięgnąć- .